Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek arról, hogy 2,5 deci vodkától semmi bajom?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy buli alkalmakor ennyit szoktam meginni és ez csak a be vagyok csiccsenve állapot... Normálisan tudok beszélni, menni, nem hányok meg ilyenek. Csak jobb a kedvem.

Anyám majd infarktust kapott mikor megtudta ezt, tényleg durva?

Van olyan barátnőm aki egy SÖR-től be van állva mint a gerely és buta lesz tőle mint a föld...


2012. márc. 15. 20:54
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Igen, havonta egyszer elmegyek inni, borzasztó ember vagyok szerintem is. És úgy fogok ki nézni 5 éven belül mint egy kiélt vénasszony XD
2012. márc. 15. 21:10
 22/38 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem tudnak befolyásolni, hogy az én számból ilyet nem fog hallani senki, hogy "azért történt mert be voltam rúgva" - Szerintem az alkohol nem mentség semmire, aki nem tudja kontrollálni magát ne igyon.
2012. márc. 15. 21:11
 23/38 anonim ***** válasza:
Nem véletlen a rengeteg terhes kis csitri akik azt sem tudják mit csinállnak velül miután részgre isszák magukat.Aztán másnap meg csak sirnak.
2012. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Én nem tartozom az effélék közé. Máig szűz vagyok és nem egy buliban tervezem elveszíteni :)
2012. márc. 15. 21:15
 25/38 anonim ***** válasza:
Rendben de vigyázz is rá nagyon.:-)
2012. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

meg az sztem mind1 h mennyit tudsz meginni. az a lényeg h tudd a határt. (vagyis inkább ne tudd, hanem érezd....h hol kell megállni..)


18/f

2012. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

2.5 deci vodkától senkinek semmi baja:P

Még bemelegítésnek is kevés:D:D


18/F

2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

ezt am nagyon bírom:DDDDDD:dDDDDDsokan rávágják erre h most "az semmi", meg se kottyan stb....most kajak fiúként rajoltok egy lánynak h többet tudtok meginni?:DDDDDez azért szánalmas már....

18/f

2012. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

figyi, 2,5 deci, az hat eu-s felesnek felel meg kb. Attól függ, hogy milyen testalkatú vagy. pl 175cm/60kg, vagy egy inc-pinc 40kilós vaságyastul kiscsaj...aztán ha eszel ivás elõtt, az is befolyásolja, h mennyire fog beütni a pia...na meg nem mindegy, hogy azt a fél üvegnyit milyen gyorsan fogyasztjátok el. Fiú létemre, van, hogy 2 sör után már jól vagyok. viszont nyáron, mikor gyakrabban iszunk kint a baráti körrel, akkor nagyobb tolerancia alakul ki, s 2 sört/felest meg sem érzek

szóval annyira nem nagy dolog...de azért ne vidd túlzásba, ha neked itt a határ, akkor itt húzd be a kéziféket, s ne részegedj le, mert amíg a mámoros állapot jó, gondolom tudod h a részeges olyan rossz

2012. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Ivan Iljics ***** válasza:

Nem tudom engem a háromdecis kisvodka szétcsapott elsőre.

A háromdeci metaxa máskor meg sem kottyant.


Szóval fogalmam sincs.


A véleményem meg az hogy: Rossz neked, többet kell költened ha be akarsz rúgni.

2012. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!