Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek arról, hogy 2,5 deci vodkától semmi bajom?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy buli alkalmakor ennyit szoktam meginni és ez csak a be vagyok csiccsenve állapot... Normálisan tudok beszélni, menni, nem hányok meg ilyenek. Csak jobb a kedvem.

Anyám majd infarktust kapott mikor megtudta ezt, tényleg durva?

Van olyan barátnőm aki egy SÖR-től be van állva mint a gerely és buta lesz tőle mint a föld...


2012. márc. 15. 20:54
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, fél liter vodkát veszünk barátnőmmel (1900 ft) Azaz fejenként 950 :D És nekem kész az este.
2012. márc. 15. 22:41
 32/38 anonim ***** válasza:
milyen "adagokban" és mekkora idötartamban szokott elfogyni a 2,5 dl?
2012. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
rendszerint veszünk egy literes narancsot olyan 2,5 decit leiszunk belőle feltöltjük vodkával. A maradék vodkát tisztán felváltva feles formájában megisszuk. Meg a narancsos vodkát is elosszuk :) Olyan 1 óráig szoktunk iszogatni és az állapot kitart egész este.
2012. márc. 15. 22:55
 34/38 anonim ***** válasza:
2,5 dl vodka az arra is kevés, hogy kimutassák a zsernyákok a szondával... legalább is nekem 21/F
2012. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 aszomszedneni ***** válasza:

hát egy-egy buli alkalmával ez p*csafüst mennyiség, ahhoz , hogy rendesen be is tudjál rugni ... de Isten tartsa meg jó szokásod, hogy legalább nem iszod le magad, mint a mostani (bulizni járó)tinik/ fiatal csajok 90%-a .


// ha mondjuk ezt húzóra dobnád be tisztán és akkor mondanád, hogy 2,5 deci vodkától nincs semmi bajod , akkor azt mondanám , hogy "AAAAAAAaaaaaaaaz Igen !", de így ez tök normális , Gratula ;) :D

2012. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Volt hogy húzóra ittam meg kétszer másfél decit. Nem is volt bajom tőle úgy 2 óráig. Aztán jött egy emlékezetkiesés és hazateleportáltam. :D De nem volt semmi bajom és a józan barátnőm szerint sem csináltam semmi butaságot xD Szóval legyőzhetetlen vagyok :D
2012. márc. 16. 12:58
 37/38 aszomszedneni ***** válasza:
AAAAAAaaaaaaz Igen ! :D
2012. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
nekem meg volt hogy ittam 12 decit egy este alatt na? másnap vegetáltam de nem emiatt .p
2012. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!