Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki képes normális tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


29 éves budapesti férfi vagyok, utóbbi időben nem igazán sikerül olyan lányt, társat találnom, akivel komolyabbra fordulhatna a helyzet.


Legutóbbi két alkalommal csúnyán átvertek. Nem sajnáltatni akarom magam, csak az ilyen nyomot hagy az ember személyiségén, az enyémen is.

(tanulság férfitársaimnak: sose bízz a lány jogsi-oktatójában:)) )


Amire vágynék, az egy teljesen átlagos, normális, kedves leány, akit a tenyeremen hordozhatnék. Nem a külső a legfontosabb - közhely, de nálam igaz- hanem az, hogy hasonlóképpen gondolkodjunk, legyen összhang, félszavakból is értsük egymást. Na, ez eddig nem sikerült. Pedig tudom, hogy nem lehetetlen:)


Nem vagyok könnyű eset, nem vagyok az a manapság menő "jó pasi", ugyanakkor tudok szeretni, nagyon is, képes vagyok kimutatni az érzéseimet. Fejben is "rendben" vagyok, diploma, jó állás, meg ami kellhet az élethez.


Hol tudnék olyan lányt megismerni, aki hasonló társat keres, mint én?


2012. márc. 18. 16:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
8-as, azért merem remélni, nem az a normális, amit Te leírtál. Nem "cselédet" keresek, dehogyis, a házimunka meg többi tőlem sem idegen. Szőke sem vagyok:)
2012. márc. 18. 17:06
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj bármit, amit szeretsz és amit többen kell csinálni. Nekem minden nagy szerelem úgy ütött be, hogy fel se merült bennem, hogy ott épp pasizni kéne. Legutóbb önkéntes munkát csináltam egy szervezetnél, emiatt rengeteg emberrel megismerkedtem. Most épp kórusozom, kutyasulizok, próbálom olyasmikkel lefoglalni magam, amik érdekelnek és nyitott szemmel járok.
2012. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak fiatalabb lennél 10 évvel... :) Vannak ilyen lányok, csak nehéz rájuk találni. Remélem megtalálod a társad, aki tisztel és megbecsül :)
2012. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

edzőteremben nem olyan nehéz ismerkedni szerintem.


ha meg nem vagy bulizós fajta, vannak csak szimpla beülős helyek, ott is találhatsz magadnak lányt.

2012. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Leírás alapján szimpatikusnak tűnsz. Nem is igazán azért, amit írtál, hanem ahogyan.

Tetszik, ha egy férfi normálisan tud fogalmazni, helyesen tud írni.


Gondolod végig, hogy mi érdekel, mi az, amit szeretsz csinálni.

Pl. ha szereted a művészeteket, akkor menj el kiállításokra. Ott simán szóba lehet elegyedni lányokkal, és még csak hülye csajozós szöveget se kell nyomni, hiszen a hely már alapból megadja a témát. Pl. meg tudod kérdezni, hogy hogy tetszik neki ez vagy az az alkotás, milyen gyakran jár ilyen helyekre, ki a kedvence stb.

Egy könnyed beszélgetés után meg jöhet egy séta, kávé stb.


Ha szereted pl. a koncerteket, akkor ott hasonló módon lehet ismerkedni.


Ha szeretsz táncolni, akkor iratkozz be vmilyen tanfolyamra, ott is rengeteg lány van:)


Ne legyél szégyellős! Nem kell rögtön letámadni a lányokat azzal, hogy adják meg a telefonszámuk, csak kicsit el kell velük beszélgetni. Ha nem tetszel neki, vagy barátja van, akkor sem fogsz gázosan kijönni a helyzetből:)

2012. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Számomra ez lenne az "alap", néha elborzaszt, hogy manapság milyen stílussal, helyesírással rendelkeznek egyesek. Na, például nem tudnék komolyan venni olyan lányt, aki durva helyesírási hibákat vét. Fura dolog ez, na. Lehet én vagyok a hülye és túl magasak az elvárásaim?


A kiállításos dolog jó ötlet, bár jelenleg nem vagyok annyira összeszedett, hogy csak úgy odamenjek egy lányhoz. Nem vagyok elveszett ember amúgy:)

2012. ápr. 30. 16:11
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl magasak az elvárásaid. Én sem állnék le olyannal, aki nem képes 3 mondatot értelmesen és helyesen leírni. Valahogy igénytelenséget sugall a számomra. Mintha nem mosna fogat, vagy koszos ruhában járna.


Akkor kicsit szedd össze magad:D Szerintem a legtöbb lánynak bejön, ha egy srác normálisan közeledik felé.

Legalábbis én tökre szeretem ha egy srác nyitott, ismerkedős.

És mint mondtam, szerintem ha csak úgy elkezdesz vkivel beszélgetni, azzal nem lehet pofára esni:)

2012. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
még több ilyen pasit! *-*
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Utolsó: ne írj ilyet! Oké,hogy a leírtak alapján azt gondolod, amit, de a szerelmi ügyekben nem az ész dönt:) és ez pont így jó.
2012. máj. 9. 21:10
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagy?


valószínűleg nem, mert az életed nagy része akörül forog, hogy miért nincsen barátnőd. Ha éppen nem ezen filozofálsz, akkor dolgozol.


"A pillangó olyan, akárcsak a boldogság, ha kergetjük, soha nem kaphatjuk el. De ha leülünk és csendben várunk leereszkedik." (N. Hawthorn)


Félre ne értsd nem azt akarom mondani, hogy maradj otthon ne csinálj semmit. Éld az életed, tanulj egy új nyelvet, vagy iratkozz be fotótanfolyamra. Biztosan vannak barátaid, ülj be velük hétvégénként valahová beszélgetni.


Ami lényeges, hogy azt és úgy tedd ahogyan, ahol szeretnéd, mert ha egy ilyen programon találkozol álmaid hölgyével, már biztos hogy van egy közös pont az érdeklődési körötökben. Ne görcsölj, csak éld az életed és élvezd, sokakkal ellentétben neked van (jó) munkád!


Azt pedig csak megsúgom, hogyha már az elején félszavakból értitek egymást, unalmas lesz a kapcsolat. Az összhang fontos, csak úgy mint a saját vélemény :)


Remélem tudtam segíteni!

2012. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!