Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány, aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki képes normális tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


29 éves budapesti férfi vagyok, utóbbi időben nem igazán sikerül olyan lányt, társat találnom, akivel komolyabbra fordulhatna a helyzet.


Legutóbbi két alkalommal csúnyán átvertek. Nem sajnáltatni akarom magam, csak az ilyen nyomot hagy az ember személyiségén, az enyémen is.

(tanulság férfitársaimnak: sose bízz a lány jogsi-oktatójában:)) )


Amire vágynék, az egy teljesen átlagos, normális, kedves leány, akit a tenyeremen hordozhatnék. Nem a külső a legfontosabb - közhely, de nálam igaz- hanem az, hogy hasonlóképpen gondolkodjunk, legyen összhang, félszavakból is értsük egymást. Na, ez eddig nem sikerült. Pedig tudom, hogy nem lehetetlen:)


Nem vagyok könnyű eset, nem vagyok az a manapság menő "jó pasi", ugyanakkor tudok szeretni, nagyon is, képes vagyok kimutatni az érzéseimet. Fejben is "rendben" vagyok, diploma, jó állás, meg ami kellhet az élethez.


Hol tudnék olyan lányt megismerni, aki hasonló társat keres, mint én?


2012. márc. 18. 16:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is Budapesten élek.Ez vicces mert az én barátomat pedig egy étteremben a pincér lány elcsábította, de ez van. :/ Szerintem teljesen jogos amit gondolsz én is így gondolom. :) De sok sikert a párkereséshez. :)Legalább is többet mint nekem. :P 25/L
2012. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy:) Egyezzünk ki abban, hogy mindkettőnknek hasonlóan sok sikere legyen a társkeresésnek hívott játékban:)
2012. máj. 10. 19:52
 23/26 anonim ***** válasza:
:D Rendben akkor ebben meg egyeztünk :)) :P
2012. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, hogy megfogadod-e a tanácsom, de jó lenne.


A nők is szeretnek harcolni a pasiért, persze nem úgy, ahogyan ti, férfiak. Csak nem kell a második randin szerelmet vallani, elmondani, hogy ő a legszebb a világon, és nyálazni. Légy kedves, de laza és menő is. Ezalatt azt értem, hogy mutasd azt, összedől a világ azon lány számára, ha nem kap meg téged :D

De ezt ne olyan arrogáns bunkó módjára, hanem olyan "tudom, hogy jó pasi vagyok" módjára

2012. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg lány keres olyan pasit, mint amilyen te is vagy, de általában a bunkó, s***ggfej pasikat fogják ki és nem is lépnek ki abból a kapsolatból, mert már úgysincs szingli pasi a világon.:P


Járj nyitott szemmel. Parkokban, kutyát sétáltató lányokkal simán szót válthattok.

Sok sikert!!!

2012. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Most lehet,hogy gonosznak fogok hatni,de sokkal egyszerűbb másra kenni a dolgot,most pl a megismert lányokra. Nem lehet,hogy esetleg először magadban kéne megkeresni a problémát? Nincs véletlenül önbizalomhiányod?Elég hamar kiérződnek ezek a tulajdonságok és a lányok ezt észreveszik. A lányok többsége szereti a határozott és egészségesen magabiztos férfiakat. Én tartanék egy önvizsgálatot,megkérdezném a haverjaimat,hogy ők hogy látják.

Persze az is megeshet,hogy tényleg rossz emberekkel futottál össze,ebben az esetben: akinek nem inge,ne vegye magára.

2012. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!