Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem a saját kategóriájukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ember folyton sajnáltatja magát, hogy nem talál párt, de mindig olyanokat néz ki magának, akik sokkal vonzóbbak nála. Miért nem lehet belátni, hogy mindenkinek a "szép" tetszik, és ha valaki jól néz ki, az nem fog összejönni azzal, aki kevésbé vonzó, mert megkaphatja a jobbat is.

Én is elfogadtam, hogy sosem lesz csinos barátnőm, és a saját szintemen keresgélek, más miért nem teszi ezt?


2012. márc. 21. 10:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%

Azt már hallottad, hogy a szerelem vak? Közhely, de igaz. Én tapasztaltam is.

Baromság ez a kategorizálás. Ismét egy béna, aki idealizmusba csomagolja a lúzerségét! Nem azért nem tud szép nőt meghódítani, mert nem egy kategóriába esnek, hanem mert BÉNA! És a bénasága leplezésére megidealizálta ezt a "kategóriába" sorolást.

2012. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
21%
Itt alapvetően, azoknak szól a kérdés, akik mindig a náluk jobb nőket kergetik eredménytelenül, hogy miért nem adják lejjebb a követelményeket, és látják be, hogy nem bredpittyek...amúgy valóban sokat számít a külső, főleg lányoknál, mert ugye, ott úgy meg, hogy azzal a pasival lehessen megjelenni, itt ott, a bnők is max azért súgjanak össze a háta mögött, hogy milyen jó segge van, és ne azért hogy kiröhögjék a csajt, hogy tudott ilyen gyökérrel összejönni. Alapvetően amelyik lány tudja magáról, hogy szép, vagy legalább kinéz valahogy, hasonlót keres pasiban, persze vannak kivételek és én is ezen szoktam nagyokat nézni, mikor bűn ronda srác, egy full bomba nővel, járkál, na most vagy a nagy farka, vagy a dumája jó, pénze van esetleg...:D mondjuk ez vissza fele is igaz, de valahogy az gyakoribb, hogy egy jó képű srác járkál, egy ronda csajjal:)(biztos azért, mert jól tud szopni)
2012. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
90%
Sokan felső kategóriásnak tartanak van aki meg rám se néz. Ez hogy lehet? Úgy hogy mindenkinek más tetszik. Rendszerint ez úgy szokott történni, hogy aki nekem nem tetszik annak tetszem aki meg nekem tetszik annak nem tetszem. De volt már olyan barátom akire a környezetem azt mondta, hogy úristen hogy néz ki, nekem meg tetszett :)
2012. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
63%

uccsó: tiltakozom, ennek az ellenkezője igaz az én környezetemben. sokkal több igazán szép, csinos lányt látok kevésbé előnyös külsejű fiúval. semmi extra nincs a magyarázatban: a fiúk túl tudnak azon lépni, h csak a külső számít (persze vannak és lesznek is mindig olyan éretlenek, akik ezt nem fogják fel soha) és kompenzálják mással az előnytelen külsejüket, mert tudják, h attól még, h nem dzsordzsklúnik, igenis humorosak, jófejek, okosak.


viszont a lányok nagy része önbizalomhiányban szenved, egyrészt mert a nőktől mindenki azt várja el, h ők szépek legyenek, sokkal több teher van rajtuk, ezért kizárólag azzal foglalkoznak, h jobban nézzenek ki (nyilván itt is vannak kivételek, akik már hallottak arról a szóról, h kisugárzás). na szóval most még gyakoribb a szép lány-csúnya fiú párosítás. ennyi.

2012. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
nem uccsó, hanem az előtti, kovácsoltvas
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
A "szépség" csak egy tényező a sok közül a párkeresésben. Nem (csak) ezen múlik, hogy egy jó nőt megkap-e egy pasi, vagy fordítva.
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
12%

jó ezt is a korosztály válogatja, én 20on és fölöttiekről ebszéleke, azokat ismerem, lehet hogy a mostani 15-17 éveseknél már teljesen más hogy sőt biztos...amikor én voltam annyi, akkor még így volt...

de igen ahogy szokták mondani a külső megfog a belső megtart, de ez max kapcsolatra igaz, csajozáshoz, elsősorban a külső kell aztán a többi

2012. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
85%
azt hiszem én értem, hogy a kérdező mit akar kihozni a dologból. viszont: külsőm alapján én is jobbat érdemlek, mint amilyen fiúk megtetszenek, viszont akihez illenék külsőleg, abban nincs semmi olyan, ami belsőleg is megfogna. volt már 1-2 csúnya pasim kívülről, aki nem azért tetszett ahogy kinéz, hanem mondjuk azért ahogy bánik velem, vagy csak egyszerűen jobban el voltam vele..(nekem pl. bejönnek a kicsit esetlenebb fiúk is, de nem ez a teljesen esetlen, anyámasszony katonája, hanem ilyen visszafogottabb kicsit) én is kaptam érte kritikát, de hát hogyha az alapján válogatnék, hogy ki hanyas számú farmert hord és milyen izompólót visel, akkor igencsak egyedül maradnék egész életemre.remélem érted, hogy mit akartam ezzel mondani. aki kívülről szép, az nekem nagy valószínűséggel belülről nem tetszik.
2012. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
7%
Én a saját kategóriámban se találok, mert csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell, úgyhogy tök mindegy.
2012. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
79%
ez 1 nagy hülyeség
2012. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!