Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem a saját kategóriájukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ember folyton sajnáltatja magát, hogy nem talál párt, de mindig olyanokat néz ki magának, akik sokkal vonzóbbak nála. Miért nem lehet belátni, hogy mindenkinek a "szép" tetszik, és ha valaki jól néz ki, az nem fog összejönni azzal, aki kevésbé vonzó, mert megkaphatja a jobbat is.

Én is elfogadtam, hogy sosem lesz csinos barátnőm, és a saját szintemen keresgélek, más miért nem teszi ezt?


2012. márc. 21. 10:13
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
85%

"akik mindig a náluk jobb nőket kergetik eredménytelenül"


Ez volt a kedvenc mondatom. Egy férfinél azért egy nő jobb nőnek számít, akármilyen nőies is az a férfi. :)

2012. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
értsd a lényegét: jobb nőket mint amilyen jók ők pasiban
2012. márc. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%

22-es


"Egy férfinél azért egy nő jobb nőnek számít, akármilyen nőies is az a férfi"


Ezt mégis hogy érted???

2012. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy férfiből nem lesz jó nő, így nyilván nála többnyire csak jobb nők léteznek.
2012. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
És ki számít jó pasinak? Csak hogy tényleg értsem a lényeget.
2012. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%
engem nem érdekelnek a pasik, csak mondom, hogy azért kinézetben többnyire egy szinten kell lenni, vagy ha nem, ezt kompenzálni, kell több előnyösebb dologgal:) intelligencia, kisugárzás, pénz, jó duma, jó legyen az ágyban stb.
2012. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
kovácsoltvas, megint nem mondtál okosat... csak azoknak "kell" egy szinten lenni kinézetben, akiknek semmi másuk nincs, amit felmutathatnának.
2012. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
olvasd el az egész mondtad kérlek újra...:)
2012. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan pasi ismerősöm, aki 156 kg (!), zabál és Zimány Linda kinézetű karcsú, szőke hosszú hajú lányokat akar magának. És csodálkozik, hogy nem áll le vele az ilyen lány.Egy 80 kg-s lánynak megtetszett, de nem állt le vele, mert neki csak a karcsú szőkék tetszenek. Inkább van egyedül. Szánom.
2012. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mentálisan kell egy szinten lenni, vagy legalábbis ne legyen egetrengető különbség..........
2012. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!