Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem a saját kategóriájukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ember folyton sajnáltatja magát, hogy nem talál párt, de mindig olyanokat néz ki magának, akik sokkal vonzóbbak nála. Miért nem lehet belátni, hogy mindenkinek a "szép" tetszik, és ha valaki jól néz ki, az nem fog összejönni azzal, aki kevésbé vonzó, mert megkaphatja a jobbat is.

Én is elfogadtam, hogy sosem lesz csinos barátnőm, és a saját szintemen keresgélek, más miért nem teszi ezt?


2012. márc. 21. 10:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
13%
12:22 Nőből sokkal több ilyen van, ők szoktak itt gyk-n sírni, h nem kellenek senkinek.
2012. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Először is fel kell fogni azt, hogy a "kategóriát" nem csak a külső jegyek alakítják. Tehát lehet egy csúcsbombázó lány is rendkívül buta, felszínes, arrogáns, hisztis, stb. Szóval megannyi rigolyával rendelkezhet, amik miatt a kutyának sem kéne hosszú távra. Aztán persze találnak maguknak ők is igazi párt, de az vagy ugyan olyan, mint ő szóval komoly belső hiányosságokkal bíró jóképű fazont, vagy egy idősödő úriembert, aki elnézi neki ezeket, mert neki sokkal fontosabb, hogy külsőleg rendben legyen a lány, mivel már letette bélyegét a múltban...
2012. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
3%
Azért nem, mert olyan párt akarsz keríteni, aki tetszik. És ezerszer jobb egy olyan ember mellett lenni, akiért hálás vagy, hogy a párod, minthogy csakúgy valakid legyen. Ha mégis sikerül összejönnöd egy jó csajjal az úgy megdobja az egész életedet, hogy soha nem felejted el. Rájössz, hogy bármit el tudsz érni, amit csak akarsz. Hogy nincsenek korlátaid. Én inkább lennék egyedül és küzdenék jó csajokért, mint beérjem egy nem olyan jóval. Nem olyan nagy dicsőség, hogy van egy középszerű csajod. Ellenben ha behúzod egy bombanőnek a számát, az már életreszóló siker. Hát ezért.
2012. márc. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Ezt magam is felteszem a kérdést magamnak, mikor meglátok az utcán egy csinos lányt egy okádék pasival. Hát, biztos a dumájával vette le a lábáról, vagy a bankszámlájával.


Sokan úgymond jobbat keresnek maguknál társban, már mint külsőre, mert nem elégednek meg az átlagossal, pedig nem egyszer önmaguk is az.

2012. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert nincsenek kategóriák...
2012. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
65%
amúgy baromi egyszerű, ezek az emberek, szimplán nem ismerik magukat, és a határaikat. (én sem fogok soha ilyen, szőke pláza cicákra nyomulni, mert a hosszú hajammal, és a bakancsommal biztos nem lennék nyerő náluk)
2012. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
48%

Kedves kérdező!

Teljesen jogos a kérdésed és egyetértek veled. Nem olvastam el a többi hozzászólást, de megírom a véleményem. Szerintem azért van ez, mert a legtöbb ember nem tudja, hogy hova tartozik. Nem tudja a helyét, nem tudja, hogy mit akar valójában. Én eddig mindig a hozzám hasonlókat kerestem, sosem a tőlem magasabb szinten lévőket. Valójában én nem is nézem annyira a külsőt, kb. ugyanazokat várom el egy férfitől, ami bennem is meg van. Ez a titka szerintem mindennek. Ha valaki tudja, hogy melyik körhöz tartozik, az biztos talál ott magának párt. Csak az b*szik rá magyarán, aki mindig feljebb akar menni. Vagy kikosarazzák, vagy pedig megbántják. Maradjon mindenki a saját bandájában! Általában, ha össze is jön egy olyan kapcsolat, ahol az egyik fél lejjebb helyezkedik el a társadalmi ranglétrán, akkor annak nem szokott jó vége lenni. Előbb - utóbb előjönnek a komplexusok. 20/N.

2012. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy hülyeség. Én szépnek tartom magam, mások méginkább, mégsem kezdenék soha tipikus helyes férfival. Általában azt vettem észre, hogy nagyon hazudósak, csajozósak, hűtlenek stb. meg nekem mindegyik olyan üresnek hat. Kell valami különleges ami megfog. A férjem sem egy szépség, mindenki le is szólta milyen csúnya, nekem mégis volt benne valami, gyerek is lett... neki pl nagyon szép orra meg szája van (szerintem)... mégis összhatásra nem kell szinte senkinek...

Ha a saját szintemen lévő férfiakkal jöttem volna össze, szerintem már a százvalahanyadikat taposnám és családom sem lenne. Ilyen egyszerű.

2012. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező meg egy pár kommentelő maradjatok csak kishitűek, hogy nem lesz olyan jó nőtök. Maradjatok csak annál a hülye kategorizálásnál és pontozásnál. Legalább meghagyjátok nekem a jó nőket. Teljesen átlagos pasi vagyok, de én hiszek abban, hogy egyszer egy jő nőm lesz, és nem fognak eltántorítani ezek a hülyeségek. Az egésznek csak kitartás és hozzáállás a titok nyitja.
2012. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, próbálkozz csak, aztán majd talán 50 évesen, a sorozatos kudarcok után belátod, h jó nőjük csak a jóképű és gazdag férfiaknak lehet :P
2012. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!