Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek miért nem a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem a saját kategóriájukban keresnek párt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ember folyton sajnáltatja magát, hogy nem talál párt, de mindig olyanokat néz ki magának, akik sokkal vonzóbbak nála. Miért nem lehet belátni, hogy mindenkinek a "szép" tetszik, és ha valaki jól néz ki, az nem fog összejönni azzal, aki kevésbé vonzó, mert megkaphatja a jobbat is.

Én is elfogadtam, hogy sosem lesz csinos barátnőm, és a saját szintemen keresgélek, más miért nem teszi ezt?


2012. márc. 21. 10:13
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Átlagos pasinak lehet jó nője, ha okos, jó a személyisége,kedves, netán gazdag is...:-)

De ronda hapsinak nem nagyon hinném...vagy csak pénzért. A nők is nézik a külsőt.

Szeretni lehet vkit a külsejétől függetlenül, de hogy szexuálisan mennyire vonzó, az már más tészta. Nekem is van egy tüneményes ismerősöm 120 kg-val, imádom, de le nem feküdnék vele soha!

2012. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
15:30 Az a baj, hogy ilyen barmokkal van tele a világ, akik nem hisznek a szépben.
2012. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Van aki dekorációt keres, és van aki társat. Nagy különbség.
2012. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
19%
16:38 Mondom, majd 50 évesen már biztosan be fogod látni, h igazam van. Hacsak addig nem változik meg gyökeresen a női nem hozzáállása.
2012. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Dekoráció, társ...Ok, mindenki társat keresne, de ha szexuálisan és külsőleg taszító az illető, netán ápolatlan, akkor hiába értem meg vele magam barátilag. Barát lehet, de az ágyban nincs esélye. Akkor máris nem társ.
2012. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez az elmaradott, primitív országokban szokás, mint India.

A "jó kinézet" meg a szépség totál szubjektív dolog.


Nekem pl. nem jön be Brad Pitt, se Johnny Depp; akármenyire is jól néznek ki sokak szerint.

2012. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Magyarország is egy elmaradott, primitív ország...
2012. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Persze, de ezzel nem mondtál sok újat.
2012. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!