Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tudom, hogy nem én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tudom, hogy nem én vagyok "álmai nője", de valamennyire szeret, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem tőle tudtam meg, de nem 10-es vagyok a skáláján, de azt mondta szeret meg velem akar lenni. Nem vagyok csúnya többek szerint és azt mondják nem is illik hozzám, de nekem mégis ő kéne, viszont zavar hogy nem akar teljesen, és majd ha jön egy számára tökéletes csaj, akkor lepattint?
2012. márc. 23. 09:33
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:

szerintem 1 lehetőséget adnék a dolognak!

Ha nem teszel semmit akkor azt bánni fogod nagyon sokáig!


a helyedben leülnék vele és elmondanám az érzéseimet h mit érzek iránta , és hogy lehetne e köztetek több komolyabb...


Az h mások mit mondanak, h miért nem illik hozzád azzal nem kell ilyenkor foglalkozni, lehet nem is ismerik őt eléggé...


Ettől függetlenül nem tuti h lepattintana téged elsőre és hagyna a fr@ncba!


1 Pasi ha a csaj nem tetszik neki akkor nem kezdi el kényeztetni nem viszi el mindenfelé, nem tölt vele annyi időt, nem dédelgeti! Mert ha nem tetszik neki akkor ennek a negyedét sem teszi meg a csajjal! (mármint szerintem így van , én ilyen vok)

De ettől függetlenül aki nem tetszik az még lehet haverlány, de ott tényleg csak haverság van!

27/f

2012. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
45%
Nem látod a szerelmedet 10-esnek. Én pontosan tudtam minden csajról, hogy hanyas, és ugyanúgy ítéltem meg attól függetlenül, hogy szerelmes vagyok-e belé vagy nem. Persze az a jó, hogyha minél közelebb van valaki a 10-eshez. Nekem a legnagyobb egetrengető szerelmem egy 9-es csajjal volt. De volt olyan is, akit 7-esnek tartottam külsőre, de lángoltam érte rettenetesen. Félre ne értsetek, nagyon szépnek láttam őket. De legbelül meg tudtam ítélni, hogy ő csak 7, vagy 9.
2012. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
73%

35% te egy idióta vagy arra rájöttünk már korábban.


amúgy meg,ha szerelmes vagy akkor a párod tökéletesnek látod, nem látod a hibáit.

de mondom egy pasinál ez másképp van. ennek okozója az,hogy kevés vér jut el fentre)

2012. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
8%

"Engem is sokszor illetnek a "bombázó" jelzővel"


Gondolom apukád meg anyukád mondja. :D

2012. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Persze #14-es, az apukák és az anyukák ilyen szavakkal kommunikálnak a gyermekükkel, nem tudtad?
2012. márc. 23. 10:10
 16/60 anonim ***** válasza:
53%

50% Micsoda meglepetés! Azt hittem, hogy már törölték a regedet.


Látod a hibáit, attól, hogy szerelmes vagy. Az egy dolog, hogy cukinak tartod, de attól még látod. Én is cukinak tartottam a 7-es csajt. Nagyon. De tudtam, hogy ő egy hetes, ugyanakkor semmilyen rossz tulajdonságot nem társítottam ehhez. Nem éreztem ezt neki hibájának, hogy olyan a lába amilyen, inkább szexinek. Mai napig jólesik őt látni. De racionálisan fel tudom mérni, hogy hanyas egy tizes skálán.


Apropó 50%, te hanyas vagy?:)

2012. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
na az meg a másik..néznék is egyet, ha anyám bombázónak hívni.
2012. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
37%

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad


hiába törölnek, mindig visszajövök Đ


amúgy én 11es vagyok és szerintem ezt te is érzed. )

2012. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Hát ba#@sszus jobban járok, ha kiszeretek belőle, és tart így, ameddig tart........ kár hogy ilyen bonyolult ez! :(
2012. márc. 23. 10:16
 20/60 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Kirúg szögletre. De tüzet oltani moslék is jó, úgyhogy míg jobb nincs, biztosan kisámfáz még párszor.
2012. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!