Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tudom, hogy nem én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tudom, hogy nem én vagyok "álmai nője", de valamennyire szeret, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem tőle tudtam meg, de nem 10-es vagyok a skáláján, de azt mondta szeret meg velem akar lenni. Nem vagyok csúnya többek szerint és azt mondják nem is illik hozzám, de nekem mégis ő kéne, viszont zavar hogy nem akar teljesen, és majd ha jön egy számára tökéletes csaj, akkor lepattint?
2012. márc. 23. 09:33
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy most itt az ex barátnőről van szó, a bajom az, hogy másnak mondta el, hogy én nem vagyok neki 10-es. A tempót nem én diktálom, ő a férfi, hagyom hogy az legyen és amikor találkozunk, igyekszem mindent megadni neki. Fél éves a kapcsolatunk, és nem értem miért most jött ki ez belőle, amikor azt hittem rendben vagyunk.
2012. márc. 23. 10:46
 32/60 anonim ***** válasza:
Annyira bizonytalan vagy, hogy ebből semmi jó nem fog kisülni. Nem tudod éretten kezelni ezt a dolgot, pedig ez csak egy apróság. Majd ha több jelet látsz, akkor gondolkozhatsz.
2012. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
#30 igazad van, az önbizalmam most megcsappant!!! Összeszedem magam, mert nem akarom, hogy ez ok legyen, és remélem hogy így nem 10-esként is elegendően szeretem ahhoz, hogy továbbra is akarjon.
2012. márc. 23. 10:49
 34/60 anonim ***** válasza:
az a baj a pasikkal,hogy őket nem érdeklik,hogy ezzel a nem vagyok nekem tökéletes, de szeretlek dumával tönkreteszik a csajokat. de hát pasik.. mit várunk. ugye 35%?
2012. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

igen igazuk van....azt sem tudod igazából pontosan h mit is akarsz, bizonytalan vagy nem tudsz semmit sem elhinni, ezt a "10-es" dolgot meg hagyjuk már...


Egyébként meg nem tudhatsz semmit biztosra!! amíg nem vagy vele kapcsolatban, amíg ez csak ilyen haverság addig nem is tudhatod h lehet e belőle több, ahhoz együtt kell lenni és nem csak hamupipőkéről beszélni!


Ha együtt lesztek és jobban megismered akkor lehet rájössz h "b@sszameg dehüle voltam, ezt kihagytam volna"


Nem tudhatsz semmit amíg nem leszel vele együtt mint egy párocska, akkor onnantól ő is máshogy áll hozzá...akinek van exe, és vele jó volt az nem azt jelenti h a másikkal nem lesz ugyanolyan jó!


szerintem nagyon rosszul állsz az egészhez!!! És túl sokat gondolkodsz agyalsz feleslegesen!!!


HOLOTT EZAZ EGÉSZ SOKKAL EGYSZERŰBB!

2012. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Hát, akit ezzel tönkre lehet tenni, az meg is érdemli már bocsi. Azt mással is tönkre lehet tenni. Nem kell mindent a pasikra kenni.
2012. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez a csajok szövege. "Az én pasim nem egy etvasz, de szeretem" és társai.


Kérdező, miért nem lazítas egy picit? Túlgörcsölöd az egészet. Lehet ha dob, hamarabb túlteszed magad rajt,a mint gondolnád. Még senki nem halt bele, ha elhagyták (na jó, pár idiótát kivéve).

2012. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Kérdező, a legtöbb nő mindent túlgondol és teljesen elrugaszkodik a valóságtól. Ezért van az, hogy egy szellőbe is beleképzelnek bármit. Közben meg elmegy mellettük az élet és bizony baromi unalmasak az ilyen nők. Meg savanyúak. Inkább éld az életed!
2012. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
kérdező neked a pasi 10es a skálán egyébként?
2012. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt ?

amugy meg ne haragudj hogy ilyen nyersen fogalmazok ..de szerintem hagyd ott..

megse érdemli azt hogy szeresd. ha valaki szeret valakit ..azt elfogadja úgy amilyen.. ha rólad ilyet mondd a hátad mögött..bocsi de szerintem nem érdemli meg hogy szeresd. kitudja otthagyod lehet hogy találkozni fogsz egy olyan férfival aki benned csak a szépet látja és neki nem a 10es mércén fogsz számitani:)

ahogy te is fogalmaztál hogy attól félsz hogy lefog pattintani.. én ezt nem várnám meg (:

2012. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!