Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tudom, hogy nem én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tudom, hogy nem én vagyok "álmai nője", de valamennyire szeret, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem tőle tudtam meg, de nem 10-es vagyok a skáláján, de azt mondta szeret meg velem akar lenni. Nem vagyok csúnya többek szerint és azt mondják nem is illik hozzám, de nekem mégis ő kéne, viszont zavar hogy nem akar teljesen, és majd ha jön egy számára tökéletes csaj, akkor lepattint?
2012. márc. 23. 09:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Már azt írta, hogy féléve. Bár nekem az jött le, hogy kimondatlanul a férfi szakított,illetve nem keresi a kérdezőt :/


Szerintem ne bízz olyan férfiben,aki nem kezdeményez,plusz megmondta, hogy nem vagy számára tökéletes...Felesleges időpazarlás :(

2012. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

35# Igen, elbizonytalanodtam, szerintem érthető! Belülről másképp látja az ember, mint ti kívülről. De nem értem miért mondod, hogy nem vagyunk kapcsolatban, mert fentebb írtam hogy 6 hónapja vagyunk együtt!!


JÓ, MEGPRÓBÁLOK NEM GÖRCSÖLNI!! Jön a hétvége, lazítok!

Nekem ő a legtizesebb tízes, ami valaha létezett!!

2012. márc. 23. 11:04
 43/60 A kérdező kommentje:
# 41 nem szakítottunk, találkozunk és keresi a társaságom, olvass pontosabban, mert amit írtál az hülyeség.
2012. márc. 23. 11:11
 44/60 anonim ***** válasza:

35-ös vok!

Nem úgy értettem....nem írtam oda h az egy példa...


de ne görcsölj nem bonyolult ez, szerintem sokat képzelsz be ami nicns is! lazíts drága....szúúú száááá

2012. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
OK 35-ös .....szúúú száááá.......... :D :D
2012. márc. 23. 11:16
 46/60 anonim ***** válasza:

Nézd, leeht azt mondta, hogy nem vagy 10-es, de többet nem tudok/tudunk. Leeht 8-9 vagy azon a skálán. De leeht csak 6-7, viszont mellé gondolt még valamit. Leeht azt, hogy 6-os vagy, de lesz*rja, mert szeret.


Amúgy egy ruha sokat dob ám egy nőn. Nem tudom kinek a nevében beszélhetek, de én pl tipikusan férfi vagyok, lövésem sicns az öltözködésről, a divatról. De volt olyan eset, maikro lefitymáltam az egyik barátnőm pólóját, hogy micsoda vacak csóró ruha. Nem sértődött meg, átalakította (díszítések, matricázás, egy-két bevágás, de a szabása maradt). Következő alkalommal megláttam benne és nagyon megtetszett, mondtam is hogy a nőiességét kiemeli. Aztán képen vigyorgott és megmondta az igazat. Csak lestem.


Evvel azt akarom mondani, hogy lehet ruhában látott 6-osnak és bizony ez a skála válozik ám a férfiaknak. Meztelenül látott már? Szóval nyugodj meg, éld az életed, szépen süt a nap, nézz valami 1-2 nőies, de fitalaos ruhát (csak ne csőszárű farmer, tornacipővel, mindenki úgy öltözködik, uncsi), a napos hétvégén egy kis séta, esetleg egy pici futás (felejtsd el az alakodat, csak élvezd a mozgást).

2012. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Neked is köszi #46! Tudom most már, kicsit rágörcsöltem erre, na de NŐ vagyok.... talán elnézhető nekem.

Hobbiszinten sportolok heti 5x(bringa és futás) alakommal szerintem nincs gond és nagyon szeretek csinosan öltözni, tornacipőben eddig talán 3-4x látott, és talán ezért nem értettem ezt a "skálázós" dolgot mert odafigyelek ilyesmikre, de valamennyire megnyugtattatok, úgyhogy NO PARA. :) Ja és persze szexelünk is, hát ki bírná ki ennyi ideig szex nélkül????? :D

2012. márc. 23. 11:27
 48/60 Gergo_30F ***** válasza:

nem szokásom pocskondiázni, ha már hozzászólok, igyekszem segíteni, de...

ne haragudj kedves Kérdező, itt a baj a te fejedben van, éretlen és naív vagy.

azon rágódsz, hogy a barátod szerint nem vagy tökéletes abszolút értelemben, és ezen felbuzdulva az se érdekel már, hogy NEKI tökéletes vagy - ez az éretlen része. a naív meg az, hogy azt hiszed találsz olyan faszit, aki szerint te vagy a tökéletes, idális nő. vannak ugyan ilyenek, de elhiheted, azokkal se stimmel valami, nekik a nők jó része épp úgy tökéletes, ideális, gyönyörű, mint te, tehát az eddigi logikáddal konkurencia, épp úgy lehetsz "második"...

attól, hogy szerinte Hale Berry, a fiatal Sophie Marceau, stb szebb nő nálad, még igenis szerethet, láthat gyönyörűnek (ha jól értem ez így is van, és ennek megfelelően bánik veled). persze tapintatos férfi ezt soha nem mondja vagy érezteti, de ettől mi még hímek vagyunk (a barátod se mondta neked...).

ahelyett, hogy felnőnél, és úgy szeretnéd magad, ahogy vagy, a mai napig ábrándokat kergetsz, és szebb akarsz lenni mindenkinél. az egy dolog, hogy nem fog menni, de ami fontosabb, nem is ez a lényeg. annak a valakinek kell szépnek lenni, akivel szeretitek egymást. nálatok ez így van, erre mit csinálsz?! elszarod a kapcsolatot.

lelked rajta, de borítékolható, hogy a fájdalmas tanulságon kívül semmit nem nyersz, de a srácot elveszíted.

tudomásul kell venni, hogy mi külön tudjuk választani a szexet a szerelemtől, szerintünk fingani legtöbbször vicces, 5 perc alatt el tudunk indulni otthonról, kereket tudunk cserélni, és el tudjuk objektíven dönteni, hogy a szerelmünk mennyire van közel a tökéleteshez, és tesszük ezt úgy, hogy mellette NEKÜNK Ő a világ legeslegszebb nője.

2012. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Gergo_30F, köszönöm. Azt hiszem, helyre tettél.
2012. márc. 23. 12:02
 50/60 Gergo_30F ***** válasza:

na, akkor érdemes volt fogorvoshoz jönnöm. :) a hozzászólást a váróban írtam, s mire kijövök, látok valami jót is. :)

éljen a gyk! (gyökérkezelés :))))

2012. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!