Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már tudom, hogy nem én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már tudom, hogy nem én vagyok "álmai nője", de valamennyire szeret, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem tőle tudtam meg, de nem 10-es vagyok a skáláján, de azt mondta szeret meg velem akar lenni. Nem vagyok csúnya többek szerint és azt mondják nem is illik hozzám, de nekem mégis ő kéne, viszont zavar hogy nem akar teljesen, és majd ha jön egy számára tökéletes csaj, akkor lepattint?
2012. márc. 23. 09:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Ne haragudj már kérdező, de te beéred olyan pasival, aki éppenhogy szeret valamennyire és nem tart téged álmai nőjének? Egy szerelmes pasinak akkor is te vagy a legszebb csillaga, ha valójában nem vagy egy "álomnő". Ezt kéne végiggondolnod, mert így a helyzet egyelőre úgy áll, hogy te ebben a kapcsolatban csak egy felmosórongy vagy, aki sokkal többet ad mint kap. Szerinted nem méltatlan ez?


26 N

2012. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy felmosórongy a lány, hogyha ide oda viszi, meg a tenyerén hordozza...
2012. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:
#51 szerintem te nem olvastad végig az összes kommentet...
2012. márc. 23. 14:39
 54/60 anonim ***** válasza:

A 10/10esek úgyis mindig megcsalnának szal azok ribik általában. Sztem ezt ő is így gondolja. És ha megvan a szerelem akkor túl fog becsülni téged, hidd el

f18

2012. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

Legyen az az elved ami az enyém:

csak olyan pasival, aki bolondul érted, akinek a te külsőd a zsánere, akinek a te személyiséged amitől a legjobban bepörög..akinek Te kellesz.

Ezt nagyon könnyen fel lehet ismerni, elég világos, ha téged keres, vagy csak pótléknak kellesz. Sose legyél pótlék, ne engedd, hogy beérjék veled! Mert ha valakinek nem tetszik a külsőd, akkor az rámegy a szexre, ami már nem lesz az igazi, rámegy arra is, hogy majd folyton megakarsz neki felelni,mert tudod pontosan, nem te vagy a zsánere. Ne hozd magad megalázó helyzetbe, ne csinálj magadból hülyét! Ha valakinek nem felelsz meg külsőre és csak a belsődért szeret, az nem szerelem, hanem lesajnálás, beérés és megalkuvás! A szerelem fontos része a szex, ez különbözteti meg minden más kapcsolattól, a szex pedig a külső vonzódás (ne hazudjunk...)Ha csak a belsődért szeret az kevés lesz, ilyen alapon az anyjával, az öccsével, a haverjával is járhatna, mert azok is jófejek...és azoknak sem jön be a külseje..

2012. márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

#51 szerintem te nem olvastad végig az összes kommentet...


De, elolvastam és azt vettem ki, hogy te kialkudsz ezzel a helyzettel, hogy elvannak melletted mint a befőtt, míg nem jön egy jobb és úgy kapaszkodsz a pasid minden egyes "szeretetmegnyilvánulásába" mint fuldokló az utolsó szalmaszálba.

2012. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
A felmosórongyot pedig arra értettem, hogy a kérdező érzelmileg alárendelt szerepben van ebben a kapcsolatban.
2012. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy kinek van igaza, de a lényeg hogy én eldöntöttem hogy amíg azt kapom tőle, amit eddig is megkaptam (tehát szeretetet, szerelmet, odafigyelést, bókokat és izgalmas szexet), addig én is ezt adom vissza, mert nagyon szeretem és nem teszem tönkre ezt azzal, hogy bután és naívan viselkedek. Ha én leszek az, aki mellette marad örökre, akkor boldog leszek, de ez a jövő zenéje.... nem tudhatom előre.
2012. márc. 24. 16:58
 59/60 Gergo_30F ***** válasza:
2012. márc. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Kedves Gergo_30F! IGEN, meggyőző az előző írásod és a mostani link is! Köszönöm :) Miattad döntöttem úgy, ahogy döntöttem, mert férfiként, őszintén, férfi szemmel nézve válaszoltál. Igazából a tegnapi nap után amit együtt töltöttem a kedvesemmel nem is értem, hogy miért aggódtam ennyire??? :D
2012. márc. 27. 08:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!