Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit érez? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Most akkor mit érez? Érdemes reménykednem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik és már megmondtam neki,amire az volt a válasza,hogy nemsokára szakít a barátnőjével és akkor "talán". Ezután sokat beszéltünk,majdnem minden nap,egyszer csak azt mondta,hogy nem tetszem neki és ennyi. Viszont a suliban folyton engem néz. Pár napja,megegyeztünk,hogy nem akarok tőle semmit és legyünk "barátok". Ez bevált,mert sokkal őszintébben és nyíltan beszél velem,de KIZÁRÓLAG csak Facebook-on!!!! Suliban egymáshoz,se szólunk,csak mindig engem néz. Nem is köszönünk egymásnak... Lehetséges,hogy mégis tetszek neki??? Azt mondja,hogy nem jövök be neki,de közbe nem úgy viselkedik. Meg amikor mondom,hogy találkozzunk,először oké..aztán meg "inkább nem kéne" <--ez még régebben volt. Segítsetek!!! :/
2012. ápr. 2. 12:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hanyagoltam már..igaz nem sokat,de mindegy. az a 2az 1-ben ötlet..lehet hogy van benne valami. igazából van egy fiú,akivel sokat vagyunk együtt,de csak barátok vagyunk..lehet hogy ez féltékennyé tenné...
2012. ápr. 2. 17:54
 12/15 A kérdező kommentje:
de a suliba amúgy is úgy viselkedek,mint ha ott se lenne. egyrészt,mert inkább elbújok előle xDD másrészt,mert én is éreztetni akarom vele,hogy attól,mert facebookon elvagyunk,még nem fogok rajta lógni,sőt,nem érdekel,hogy mit csinál. és mindig mások mondják,hogy már megint engem néz,én meg rávágom,hogy nem érdekel,mert nem tetszem neki úgysem :/
2012. ápr. 2. 17:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Jót érez
2012. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MadameViciouse ***** válasza:

Ha tudod,hogy nem szórakozik veled és nem jössz be neki akkor mi a kérdés?

Lehet néha ha unatkozik szeret veled beszélgetni,de semmi több.

2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
most 6 hónapig nem is beszéltünk,mert én 4 hónapig próbáltam elfelejteni,mert úgy láttam,hogy semmi esélyem aztán 2 hónapra összejöttem valakivel. De most megint beszélünk és sokkal másabb,mint volt. mindig elég kevés ideje van beszélni. de állandóan magyarázkodik,hogy nem miattam és hogy nehogy azt higgyem,hogy nem akar velem beszélni,csak nincs ideje.. meg hát én azért elég rendesen leégettem magam előtte 6hónapja. az is csoda,hogy szóba áll velem,nemhogy ilyen kedves legyen..
2012. szept. 19. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!