Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » F/24 N/37 szerelem, vonzódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/24 N/37 szerelem, vonzódás, kapcsolat. Szerintetek van esélye?

Figyelt kérdés

Inkább a tapasztalatok érdekelnének, mint a vélemények, ha volt már valaki hasonló szituba.

Itt is a férfinak kell kezdeményezni, vagy a korkülönbség miatt a nőnek?


2012. ápr. 8. 01:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Amiket a fentiekben leírtam neked arról a hölgyről akivel megszakadt a kapcsolatom,na nekem csakis ő kell senki más,imádom,tudom hogy sohasem lehet az én kis szerelmem,de a sors ahogy te is irtad hátha valahogy segít nekem.
2012. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Inkább csak ismerősök vagyunk, nem régóta. Félek a visszautasítástól őszintén szólva. Én is szeretném tudni, hogy ő mit érez és akkor mernék csak lépni. Nem szeretnék nevetségessé válni, hogy ő csak barátilag stb. én meg majd ott állok mint vén tyúk aki megkívánta a friss kakast. Másrészt meg sokszor azt tapasztaltam, hogy a férfiakat csak azok a nők érdeklik, akiket meg kell hódítani. A többi, aki adná magát, nem nagyon érdekes nekik. Jeleket adok folyamatosan, de nem tudom, nem akar lépni vagy nem mer. Jó lenne tudni.
2012. ápr. 8. 16:16
 23/33 A kérdező kommentje:
Ha ilyen kitartó vagy, biztos segít a sors!!! És te vagy aki a fényképet kérte rólam? Akkor miért? Csak kíváncsiságból? Én szurkolok nektek! (Meg magunknak is)
2012. ápr. 8. 16:19
 24/33 anonim ***** válasza:
Igen én kértem a képet rólad,mert kíváncsi lettem volna rád,semmi hátsó szándékom nemvolt,én is szorítok nektek. am én írtam neked egész délután,ha jól láttam más nemigazán szól hozzá a témához mostanság !
2012. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Én egy hasonló kapcsolatban élek. A srác 19 volt, és 31 amikor megismerkedtünk. Én nem gondoltam, nem gondolhattam, hogy ebből lesz valami. 8 éve vagyunk együtt. Ebből négy éve házasok. Vannak problémáink, akár másoknak, és igen van a korból adódó is. De együtt vagyunk, lehet, hogy nem leszünk mindig együtt. De azért jó így :)
2012. ápr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
De jó nektek!!! Írnál arról esetleg, hogy hogy kéne kezelni ezt a kezdeményezős fázist, ami nekem most gondot okoz? Nálatok hogy volt? És mit tanácsolsz? Köszi.
2012. ápr. 9. 12:12
 27/33 anonim ***** válasza:
De jó látni,hogy vannak ilyen nők,kár,hogy engem nem talál meg egy ilyen érett hölgy sem !
2012. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
De téged is megtalált már. Most kis szünet és még együtt lehettek! Hajrá!
2012. ápr. 9. 16:39
 29/33 anonim ***** válasza:
Legyen igazad kérdező,annyira jó lenne !
2012. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kérdező,ugye azért majd megírod mi is lett a dologból?szurkolok nektek !!!
2012. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!