Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » F/24 N/37 szerelem, vonzódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/24 N/37 szerelem, vonzódás, kapcsolat. Szerintetek van esélye?

Figyelt kérdés

Inkább a tapasztalatok érdekelnének, mint a vélemények, ha volt már valaki hasonló szituba.

Itt is a férfinak kell kezdeményezni, vagy a korkülönbség miatt a nőnek?


2012. ápr. 8. 01:32
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Miért szakadt meg a kapcsolatotok? Pláne, ha úgy érzed, ő volt az igazi.
2012. ápr. 8. 12:59
 12/33 anonim ***** válasza:
Kérdező,szerintem semmi rossz nincs abban,hogy nagyon szereted és akarod őt,beszéljétek meg a dolgot,bár én irántam is így érezne egy hozzád hasonló korú nő.Esetleg privibe küldenél egy képet magadról ha nem túl nagy kérés,nagyon kíváncsivá tettél,és ne haragudj emiatt !
2012. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Mert sajnos neki családja van és még ha nem is élnek rendes családként mégis ott egy gyerek és egy férj.és ő már belefáradt a veszekedésbe,de azok az idők amiket vele töltöttem a legcsodálatosabbak voltak az életemben.a mai napig ő a mindenem minden nap gondolok rá és minden apróságról eszembe jut,bár miről,szinte minden éjjel vele álmodok,és megöl a tudat,hogy sosem lehetünk együtt!
2012. ápr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
12/13-ra. Kérlek te se haragudj meg ha nem küldök képet magamról. Miért küldjek? És miért örülnél, ha irántad is így érezne egy hasonló korú nő, hány éves vagy? Te az idősebb hölgyeket kedveled?
2012. ápr. 8. 15:32
 15/33 A kérdező kommentje:
13-ra. Örülök akkor, hogy van ilyen is, és sajnálom, hogy el kellett válnotok, talán még a jövőben összekerültök!
2012. ápr. 8. 15:33
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyébként a korosztályomból lenne nem is egy érdeklődő irántam, de Ő sokkal kedvesebb és nyílt szívűbb, figyelmesebb, és sokkal értelmesebben el tudok vele beszélgetni, mint a a sok kapcsolatba, esetleg válásba és csalódásba már megcsömörlött 30-as, 40-es korosztállyal. Arról nem is beszélve, hogy a korombeli férfiak sokszor már hogy néznek ki, egyáltalán nem adnak magukra, én pedig nagyon adok a külsőmre is és nem is mondanák meg a koromat. Ettől függetlenül nem (csak) a külseje, hanem az egész lénye fogott meg.
2012. ápr. 8. 15:46
 17/33 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok és az idősebb nők jönnek be igen,am nem haragszom hogy nem küldesz képet semmi baj,azért irtam hogy te se értsd félre hogy kérek képet!
2012. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem haragszol. Nekem most úgy is csak Ő van a szívemben. Nagyon levett a lábamról. Neked van konkrét nő is, akit szeretnél ha így érezne irántad esetleg?
2012. ápr. 8. 16:02
 19/33 A kérdező kommentje:
Arra még senki nem írt semmit, hogy ki tegye meg az első lépést. Én nem vagyok biztos abban, hogy ez kölcsönös. Lehet, hogy csak tetszés és szimpátia a részéről, de nem gondolja komolyan. Ha kezdeményezek, lehet, hogy elrontom és megijesztem. És a férfinak kéne "harcolni", nem jó a vadászösztönt megakadályozni. De ebben az esetben lehet, hogy az idősebbnek kéne. Tényleg abszolut tanácstalan vagyok. De van köztünk valami, de van egy fal is, amit senki nem lép át.
2012. ápr. 8. 16:06
 20/33 anonim ***** válasza:
Am milyen szinten és mióta ismeritek egymást,jó barátok vagytok? vagy csak ismerősök. szerintem ha te is be jössz neki akkor nyugodtan kezdeményezhetsz,nekem is jólesne ha egy nő bevallaná az érzéseit!
2012. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!