Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » F/24 N/37 szerelem, vonzódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F/24 N/37 szerelem, vonzódás, kapcsolat. Szerintetek van esélye?

Figyelt kérdés

Inkább a tapasztalatok érdekelnének, mint a vélemények, ha volt már valaki hasonló szituba.

Itt is a férfinak kell kezdeményezni, vagy a korkülönbség miatt a nőnek?


2012. ápr. 8. 01:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nálunk bontakozó kapcsolat, érzelemdominált, a hölgy 17 én 30 felett, másfajta akadályokkal (körülményeink). Írtam privit.


Szurkolok nektek!!


Írnék véleményt is kérdésedre:

Sztem jól teszed, h küldesz "jeleket" felé, bár mivel elmondásod szerint vagy nem mer lépni, vagy nem akar, ezért én -és ez szubjektiv attitűd részemről, de hátha egy alternativa számodra- én tehát a helyedben dűlőre vinném a dolgot, bár, mondom, ez személyiségfüggő; én szeretek szembesülni a legtöbb helyzettel (vannak kivételes, azaz forditott szituk is esetemben!).


Megértelek, h félsz, aggodsz, hogy vagy nevetségessé válsz előtte, vagy visszautasit, vagy megijeszti őt, ha lépsz. Én mindenesetre mégis jobbnak látom a tiszta képet, az egyértelmű ábrát, ilyen helyzetekben például.

2012. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
De eltűntél kérdező,szeretném tudni,hogy alakulnak a dolgok !!!
2012. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Egyenlőre sehogy. Menekülünk egymás elől. Én tudom, hogy én miért, de hogy ő miért???? Passz! Kezd már ez nekem túl bonyolulttá válni.
2012. ápr. 11. 18:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!