Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy manapság a pasiknak csak a nádszálvékony csajok kellenek?

Figyelt kérdés
én sem vagyok kövér de vékony sem,olyan határeset van rajtam egy kis felesleg.de máris nem kellek senkinek.és ezzel sokan vannak így a környezetünkben.
2012. ápr. 9. 11:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Természetesen azért, mert szépek a vékony lányok.
2012. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én 165 centi vagyok, és mikor most télen 60 kg voltam, igencsak rosszul éreztem magam a bőrömben, és ez mindenre kihatott az életemben. Elhatároztam magam, belefogtam egy 70 napos diétába, sportolni kezdtem, 2 hónap múlva 52 kg voltam, és jobban néztem ki, mint valaha.


Lehet keseregni, hogy nem kellesz senkinek, meg lehet tenni ellene.

2012. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Te maximum teltkarcsú vagy, és nem kövér. Amiért nem kellesz a pasiknak, az a kisugárzás. Valószínűleg látszik rajtad, hogy rosszul érzed magad a bőrödben. Ha lefogysz, azzal csak azt éred el, hogy te szebbnek látod magad, és így a pasik is látják majd rajtad, hogy kiegyensúlyozott vagy és boldog, és ezért fogsz több mindenkinek tetszeni, és nem konkrétan az alakod miatt.

Szóval, ha neked így jobb, akkor fogyózz, de azt azért érdemes tudni, hogy a túl hirtelen és nagy fogyás sosem tartós, pláne nem egészséges. Egy pasinak sem tetszenek az anorexiás libák, még ha a média ezeket is nyomatja.

(tapasztalat: nagyon könnyű átesni a ló túloldalára annak, akinek ilyen fajta önértékelési gondjai vannak. Ha mondjuk elkezdesz sportolni, és egészségesen táplálkozni sokkal többre mész, mintha a kalóriákat számolgatnád.)


22L

2012. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Hanariko ***** válasza:
nádszálvékony vagyok (megjegyzem nem "szándékosan" de jól érzem így magam) és mégse kellek senkinek. Pux.
2012. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Pont az ilyen "határeset" csajokat imádjuk!
2012. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hát én nádszálvékony vagyok , és hidd el , h nem az ilyen csajok kellenek a pasiknak , és bármennyire is szeretnék meghizni nem tudok , én inkabb lennék olyan mint te :)
2012. ápr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!