Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy manapság a pasiknak csak a nádszálvékony csajok kellenek?

Figyelt kérdés
én sem vagyok kövér de vékony sem,olyan határeset van rajtam egy kis felesleg.de máris nem kellek senkinek.és ezzel sokan vannak így a környezetünkben.
2012. ápr. 9. 11:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Manapság minden kérezö 17 éves lány?:-)
2012. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Irkalni lehet itt, de ha sracok elotettek allna egy 70 kilos csaj es egy 55 kilos, amugy meg kulsore tok egyformak a sulyukon kivul, hat ketlem, hogy a 70-es valasztanatok, mert ugyebar eloszor oda kell menni valamelyikhez es ismerkedni, hogy lasd, hogy milyen a kisugarzasa. Es mielott leugatnatok, hogy dagadt vagyok, 58 kilot nem neveznem dagadtnak
2012. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
igen.mindenki a vékonyra megy
2012. ápr. 9. 11:41
 14/26 anonim ***** válasza:
Szoval kedves kerdezo ne hallgass rajuk. En regebb 72-73 kg voltam, aztan mind lehetett szep az arcom, mert szexre jo lettem volna par pasinak, de komoly dologra mar nem. Szoval ha akarsz valamit, akkor probalj egezsegesebben elni es ugyelni magadra...tapasztalatbol mondom, hogy megeri, mert ahogy csini lettem rogton tobb udvarlo akadt. Es most nehogymar kompromisszumot kossel es azt mondd, hogy lentebb hagyok az elvarasaimmal, jo lesz akarmilyen pasi, csak legyen valakim. Akkor inkabb csinositsd le magad es foleg magad miatt, hogy jol erezd magad a borodben. Amugy ismeros a sok elutasito tekintet meg a gunyolodas meg stb
2012. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
utolso válaszolo.veled értek egyet
2012. ápr. 9. 11:47
 16/26 anonim ***** válasza:

Hat igen, nincs ertelme almokat kergetni es varni a nagy ore...tenni is kell magadert. 20 evig szenvedtem mert kigunyoltak, aztan meg elegem lett, de elvezem az irigykedo tekinteteket :D:D:D

Szoval hajra, mert eros vagy es meg tudod csinalni, megmutathatod magadnak legfokepp, de masoknak is, hogy te is ertekes ember vagy.

2012. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
én sajnos 60kg vagyok 162 cmhez
2012. ápr. 9. 11:55
 18/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány kg és hány cm vagy? Én is 17 éves lány vagyok és azt hiszem, azért nem kellek senkinek, mert ducibb vagyok, de lehet, tényleg így is van...
2012. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak később küldtem el. A 60 kg egyáltalán nem is vészes.
2012. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nekem az 50 kiló körüli nők jönnek be.
2012. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!