Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőnél alvás,1 hétig. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnél alvás,1 hétig. Ti jó pofát vágnátok ehhez? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Rövid változat: szerintetek egy kapcsolat nem a kölcsönös megbeszélésen alapulna?? tudtommal fontos hogy boldognak lássuk a másikat, hogy megbízhasson bennünk, és próbáljuk betartani amit kér, ha teljesíthető....


Hosszabban, akit érdekel a történet....


Barátnőm (16) most hétfőn délután utazott le egyik osztálytársához (szintén csaj) akinek van egy jóval idősebb pasi tesója is, hogy szórakozzanak így a szünetben együtt pár napot... eddig oké, csajoknál ez már csak így megy, nektek nem gáz az együtt alvás (nálunk pasiknál már totál melegnek lenne titulálva aki így tesz)... úgy volt megbeszélve hogy csütörtök estig lesz ott, és nem megy balcsira velük (közel van hozzájuk a balaton) mivel tüdőgyulladása volt nemrég... ezt el is fogadta, de aztán mégis kérlelt h péntek kora reggelig maradjon :) viták árán, de belementem. most hogy ott van azt is kikunyerálta hogy péntek estig maradhasson, +balcsira is menjen le... erre már mondtam felejtse el, balcsira úgyis fürdeni jár az ember, és azt nem kéne olyannak aki pár hete kórházban feküdt... mind1, kikönyörögte, szintén nem tudtam mást mint elfogadni hogy megy akármit mondok... a péntek estig maradással szintén ez a helyzet...


ERRE este felhív:

-szia, HÍVJÁL VISSZA! (lenyomja)

felhívom, közli ma este sem tud jönni.. :):) milyen meglepő... indok: lerobbant a kocsi..... poén: 1 hónapja is volt náluk, akkor is lekéste az utolsó buszt és akkor sem tudott jönni aznap... no comment, nemde? :)


erre leb*szom és még neki áll feljebb, elszid mindennek hogy én miért merek vele így ordítani... holott én voltam az aki elmondta neki hogy egy vonattal még ma el tud jönni haza talán...


ti hogy kezelnétek a dolgot???.....


2009. jún. 19. 20:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
hát én erre az egészre csak annyit tudnék mondani h én a helyedbe otthagynám.. a csaj még nem elég érett egy ilyen komolyabb kapcsolathoz.. lehet szórakozásra vágyik bulikra mindenre ami "tilos" :/ ,, amúgy szerintem ez kicsit nagyon durva hogy 3éve együtt vagytok, szeretitek egymást, és így hiteget.. én még csak másfél éve vagyok együtt a barátommal és énis 16/L vagyok.. de soha nem fordult elő ilyen velünk, hogy ígérgettem neki.. pedig nyáron elég gyakran elkell mennem 1-2hétre ide-oda.. dehát sztem a minden napi telefonálás mikor a pár nincs együtt az igenis fontos.. ha nem is minden nap 2naponta minimum!! szerintem beszélj a fejével hívd fel és mondd meg neki, hogy most mennyire mérges vagy rá.. de semmiképpen ne kiabálj vagy ne hord le.. és ha akkoris leteszi a telefont én nem hívnám többet a helyedben.. majd ha keres téged és nem úgy h szia hívj vissza.. hanem, hagyd hogy rendesen hívjon.. na én ezt tenném..
2009. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

csak azt tudom mondani hogy nem éri meg...

nem tud egyből azzal indítani, hogy tovább maradna, csak hülye kifogásokkal jön.

mindemellett ha tényleg ilyen gyűlöletet érzel iránta,akkor nem hinném hogy érdemes folytatni.

2009. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe! értelen.
2009. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
HAGYD AKKOR OTT. Különben végigolvastam. Nekem a szövegedből ez jött le. Ez is csak vélemény mint a többi. Ja ESETLEG VAN VALAKI MÁS A LÁTHATÁRON AKI MÉG CSAK TETSZIK NEKI ÉS NEM TUDJA MIT AKAR TŐLED ILLETVE TŐLE. ERRE MÉG NEM GONDOLTÁL?
2009. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de azt kétlem... nem igazán járogat ezen kívül sehová, meg annyira még ezek után is bízom benne hogy megmondaná.... tényleg az a valószínűbb hogy éretlen vagy valaki szimplán ellenem hangolta... de az a baj igazából hogy az utóbbi hetekben mikor együtt voltunk (kb 1 hónapja lassan már), eléggé elhidegültünk egymástól, mert 1 hétig ugye csak kórházban láttam, ott semmire nem volt lehetőség, jóformán még normális beszélgetésre sem, előtte 1 hétig beteg volt, miután kiengedték meg jöttem haza albértletből mert ugye sulinak vége.... tehát elég negatívak az utolsó közös emlékeink így :S ráadásul a kb 2 és fél hétig amíg beteg volt még 1 normális csók sem fért bele, puszi is alig, semmi testiség, mert nem igazán ajánlott ilyen esetekben ugye a közelebbi érintkezés... és most h ennyire negatív ponton volt a kapcsolatunk + még haza is kellett jönnöm és újra 300km a táv köztünk, lehet előtört benne a hiányérzet és a "tombolhatnék", hogy kiélje magát amire most végre van lehetősége, egyrészt unalmában, másrészt meg mert nem lehetek vele.... nem tudom, de ez nagyon nem jó így....


most este hazaért a vonattal amit javasoltam neki, beszéltünk egy órát de az egész azzal ment el hogy hallgattam mennyire fáradt és hogy ő már megy aludni majd holnap megbeszéljük...

2009. jún. 20. 00:09
 16/21 A kérdező kommentje:

egyébként mocskosul fog fájni de lehet igazatok lesz, és az lesz az egyetlen megoldás ha külön válnak az útjaink :S :( nem ismerek sem rá, sem egykori magamra... totál bekattanunk egymástól....


pedig az alapvető gond köztünk egyszerű....

ő azt szeretné, ha lehetőleg sosem mondanám meg neki, hogy mikor mit csináljon, hadd döntse el ő, én csak bólogassak szépen csendben...

én pedig azt szeretném ha közösen egyeznénk meg hogy ki/hová és meddig megy, ha hosszabb távról van szó főleg, úgy hogy mind a ketten ELFOGADJUK és BETARTJUK azt...

2009. jún. 20. 00:14
 17/21 anonim ***** válasza:
magyarul papucsot akar belöled csinálni.. hát sztem ezt a viselkedést látta vkitöl.. vagy csak simán kamaszkorban van.. és sztem az is elég szép, hogy ennyi ideig már együtt voltatok távkapcsolatban..én remélem, hogy rendezödik minden köztetek.. beszéld meg vele!!
2009. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem erről két véleményem van. Az egyik, hogy a barátnőd bekattant, szabad szeretne lenni, az is benne lehet, hogy van valakije. 16 évesen eléggé nem tudja az ember, mit akar.

A másik, hogy miért akarod neki megmondani, hogy mit csináljon? Úgy viselkedsz vele, mint az anyja. Viták árán megengedted, hogy péntekig maradjon. Milyen nagylelkű vagy. Miért szabod meg neki? Nem egyenjogúak vagytok? Akkor? Csoda, hogy eddig kibírta a kiscsaj, hogy ki kellett könyörögnie mindent tőled.

Én is szoktam KÉRNI a páromtól, hogy csináljon vmit. Mondom neki, hogy ne gépezzen, de nekem annyi a kérésem, hogy előtte tanulja meg a vizsgára az anyagot, hogy az anyja ne rinyáljon, mert így is alig engedi el, pedig már 21! éves a párom. De nem parancsolom neki.

Miért kell megszabni bárkinek is, hogy mivel üti el az idejét? Lehet ezért nem akar már látni.

2009. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Valószínű megcsalt, vagy meg fog csalni hamarosan. Készülj fel rá, bár ilyet ritkán mond el a nő a pasijának. Figyelj az apró jelekre. Pl. ha szexeltek legközelebb, nézz rá időnként, nincs-e nyitva a szeme és nem-e mered a szemével valahova, mintha nem is ott lenne (nem folyamatosan, csak időnként). Tuti biztos jele vagy annak, hogy nem szeret, vagy annak, hogy valami érzelem még van de megcsalt attól függetlenül.
2009. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Oké, köszi szépen az ötleteket, bár nem hinném hogy megcsalt mert egyrészt semmi ideje nem lenne ilyesmire, másrészt meg úgy érzem szeret, még ezek ellenére is... mindenesetre amiket leírtatok tényleg köszi, figyelni fogok az árulkodó jelekre ha újra együtt leszünk hamarosan :)


@20.26: nem megszabni akarom hogy hová menjen és meddig, hanem megbeszélni vele közösen, hogy ő hogy képzeli el, és hogy mi az én véleményem... most nem azért, de sztm ennyivel igazán tartozik egymásnak egy pár... ennyi erővel se szó se beszéd leugorhatnék 2 hétre egy csajhoz, bnőmnek annyit mondva h 'csáó majd jövök' aztán ki tudja mit csinálunk ott, találgasson meg tippeljen mikor lát újra!? sztm megbeszélésen alapulnak az ilyenek egy kapcsolatban...

2009. jún. 21. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!