Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőnél alvás,1 hétig. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnél alvás,1 hétig. Ti jó pofát vágnátok ehhez? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Rövid változat: szerintetek egy kapcsolat nem a kölcsönös megbeszélésen alapulna?? tudtommal fontos hogy boldognak lássuk a másikat, hogy megbízhasson bennünk, és próbáljuk betartani amit kér, ha teljesíthető....


Hosszabban, akit érdekel a történet....


Barátnőm (16) most hétfőn délután utazott le egyik osztálytársához (szintén csaj) akinek van egy jóval idősebb pasi tesója is, hogy szórakozzanak így a szünetben együtt pár napot... eddig oké, csajoknál ez már csak így megy, nektek nem gáz az együtt alvás (nálunk pasiknál már totál melegnek lenne titulálva aki így tesz)... úgy volt megbeszélve hogy csütörtök estig lesz ott, és nem megy balcsira velük (közel van hozzájuk a balaton) mivel tüdőgyulladása volt nemrég... ezt el is fogadta, de aztán mégis kérlelt h péntek kora reggelig maradjon :) viták árán, de belementem. most hogy ott van azt is kikunyerálta hogy péntek estig maradhasson, +balcsira is menjen le... erre már mondtam felejtse el, balcsira úgyis fürdeni jár az ember, és azt nem kéne olyannak aki pár hete kórházban feküdt... mind1, kikönyörögte, szintén nem tudtam mást mint elfogadni hogy megy akármit mondok... a péntek estig maradással szintén ez a helyzet...


ERRE este felhív:

-szia, HÍVJÁL VISSZA! (lenyomja)

felhívom, közli ma este sem tud jönni.. :):) milyen meglepő... indok: lerobbant a kocsi..... poén: 1 hónapja is volt náluk, akkor is lekéste az utolsó buszt és akkor sem tudott jönni aznap... no comment, nemde? :)


erre leb*szom és még neki áll feljebb, elszid mindennek hogy én miért merek vele így ordítani... holott én voltam az aki elmondta neki hogy egy vonattal még ma el tud jönni haza talán...


ti hogy kezelnétek a dolgot???.....


2009. jún. 19. 20:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy éretlen nagyon. Nem érdemes egy ilyen lányon felidegesíteni magad! Én szakítanék! Minden jóra fordulna. Ő élné a kis idióta, gyerekes életét. Te pedig megnyugodnál és találnál egy érettebb gondolkodású lányt, akivel nem lenne ennyi gondod! Hajrá!
2009. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!