Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megharagudtam a páromra, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudtam a páromra, mert megajándékoz - jogos?

Figyelt kérdés

Nem állunk túl fényesen anyagilag, jelenleg munkanélküli vagyok. Előre megbeszéltük a párommal, nem kérek semmit szülinapomra, nincs felesleges költekezés. (tartalék van, de abból akarjuk kihozni a költségeinket, ami befolyik, nem felélni az előbbit) Kitaláltam, főzök egy olcsó és finom vacsorát, sütök egy olcsó tortát és kész.

Most mégis kiderült, hogy vett ajándékot, hazudott a késést illetően (később ért emiatt haza munkából), de kinyomoztam. Botmixert vert, amit szerettem volna venni, de nem most. Meg is mondtam neki, hogy nem örülök és nem kell. Amúgy is ég a pofám, hogy már 2 hónapja nincs munkám, emiatt sem érdemlem meg. Tudom, hogy jót akart, de megígérte őszintén, hogy nem lesz ajándékozás.


2012. ápr. 20. 16:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Úgy igazán nem haragudtam meg rá, csak zavart, hogy nem erről volt szó. De bocsánatot kértem tőle, mert tudom, hogy nem fair megharagudni rá.

A nyomozás azt jelentette, hogy mivel tudtam, hogy ajándékvásárlás miatt késik, mikor hazaért és lefürdött, meg is néztem a dolgot, szóval úgy tudtam meg, mit kapok. Ez van, én már kiskoromban sem bírtam megállni, nem szeretem a meglepetéseket, mindig lelövöm magamnak előre a poént...

Hát nem megyünk tönkre ettől, bár egy heti kosztpénz minimum annak az ára. Így is voltak nem várt kiadásaink. És ez a holmi abszolút nem volt sürgős.

2012. ápr. 20. 17:49
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
igazán nem volt szép tőled hogy meglested az ajándékodat.
2012. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nem tette el a pénzt előre. Külön számlán van a pénzünk, de hivatalosan egy kasszán vagyunk, mindig megbeszélünk minden kiadást. Nem is szoktuk felvenni a pénzt, mert kártyáról fizetünk.

Nekem ez túl nagyszabású ajándék, nem szolgáltam rá és nem érdemlem meg jelen körülmények közt, hogy itthon meregetem a hátsóm... Tudom, más nő el is várja, hogy meglepjék folyton, én adni szeretek, nem kapni.

2012. ápr. 20. 17:52
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
idióta,bunkó liba vagy. én hozzád vágtam volna a botmixert. szerencsétlen pasi. még nem rakta ki a szűröd? meert megérdemelnéd
2012. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Miért, mert nem vagyok olyan nő, aki imádja, hogy kényeztetik, sőt ellene van, hogy ajándékozzák? Szerintem az ellenkezője sokkal idegesítőbb, aki elvárná, hogy heti kétszer virágcsokorral várják...
2012. ápr. 20. 18:09
 16/28 anonim ***** válasza:
93%
Egyre szánalmasabbnak tűnsz....
2012. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne meregesd, hanem menjél munkát keresni,

ha itthon sírsz, abból nem lesz munka !!!

2012. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Keresem is, és 2 hét múlva munkába állhatok, ha minden jól megy. de a spórolás akkor is folytatódik jó ideig.

Viszont ezt még "visszakapja". Így minden bűntudat nélkül megveszek neki egy telefont a tartalékomból.

2012. ápr. 20. 18:16
 19/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát hallod micsoda nő vagy te! Itt nem arról van szó, hogy milyen szánalmas, ha valaki rendszeresen kap/kér ajándékot (nem mintha bármi közöd lenne hozzá). De b@szki a szülinapodra vett vmit és te így hálálod meg? Még neked áll feljebb és "bosszút" is akarsz? Mi van a világgal? Remélem a párod idejében észhez tér és dob téged, mert ilyen hálátlan asszonyt nem érdemel... szégyellheted magad! Más a földhöz verné a hátsóját, ha ilyen párja lenne, aki annak ellenére, hogy tudja spórolni kell mégis megajándékozza a barátnőjét valamivel, ami nem csak hasznos is, de tudja, hogy szerette is volna. És még neked áll feljebb? Igazad van, nem érdemelted meg azt a botmixert, ellenben két nagy pofont igen!
2012. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

Nézz bele egy tükörbe és köpd le amit látsz!

Ritka egy bunkó/kretén/gyökér/hálátlan "nő" vagy!

Remélem megjön hamar a párod esze és elhajt téged a francba.

2012. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!