Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha már elegem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha már elegem van?

Figyelt kérdés
Elváltam a páromtól,1 évet külön voltunk és akkor sem volt jobb,lett 1 új kapcsolatom,de sajnos tönkrement őmiatta.Aztán úgy alakult,hogy kibékültünk-a volt férjemmel-visszafogadtam,de ma már nagyon bánom!Eleinte jó volt,van 2 gyerekünk,miattuk békültem ki vele legfőképp,de ma már minden a régi.Alig van velünk,úgy érzem,csak egymás mellett élünk,nem egymással.Gyerekeket ha elviszi anyósékhoz,állandóan viták vannak.Vett 1 házat a hátam mögött anyósék 2. szomszédjában,amikor tudja hogy én oda nem akarok menni.Ez is 1 vitaforrás.Most a gyerekekkel én önkormányzati lakásban lakok,ő van amikor jön esténként,itt alszik,de máskor nem igen tartózkodik itt,igazából nem élünk együtt.Úgy érzem,ez igy nem élet,elegem van a folytonos feszültségből,idegességből,nem tudom,szeretem-e még...Már voltunk külön,irtam az elején,de akkor sem volt jobb.Egyre inkább arra gondolok,szakitanunk kellene,de akkor meg minden kezdődik elölről,nem lesz nyugalmunk,abban az 1 évben amig külön voltunk elég volt.Mit tehetnék szerintetek?
2012. ápr. 21. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szereted még?
2012. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lehetőséged van rá kezdj új életet minél meszeb a volt férjedtől! Nem lesz jobb! Sajnos :( És ha zaklat jelentsd föl, álj ki a saját érdekeid mellet vele szemben határozottan. Sok sikert.
2012. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hogy szeretem-e még?Nem tudom!Bizonytalanság van bennem.Sajnos új életet nem tudok kezdeni innen messze,mert ideköt a munkám,itt van munkahelyem és a gyerekek is itt járnak bölcsibe,oviba,ahol lakunk!KOrábban már megfordult nekem is a fejemben,elmegyünk innen a városból,sőt aki volt kapcsolatom,ő Balaton melletti és egy időben terveztük,elmegyünk oda lakni.Bár megtettem volna...Ma már bánom,annak a kapcsolatnak nem adtam több esélyt.Dehát nem látjuk előre sajna a jövőnket,igaz a mondás:"ha tudnánk előre,hogy elesünk,leülnénk"...
2012. ápr. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!