Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elolvassam mit írt vagy töröljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elolvassam mit írt vagy töröljem?

Figyelt kérdés
Exemmel fél éve vége és kb 1-2 hete elég jóban voltunk,tegnap beszélgettünk e-mailen és írta h megy az exéhez,aki a fél évben volt.Én pedig szépen nyugodtan részletesen meg írtam h szakítsuk meg a kapcsolatot és hozzá tettem h ő se keressen.Most jött egy levél tőle de nem merem elolvasni mert biztos nem az van benne amire én számítok.Szerdán együtt voltunk,persze nem úgy ,csak iszogattunk aztán mentünk hozzá,ott józanodtunk,aztán egymás mellett kötöttünk ki.Akkor már szinte teljesen elmúlt az alkohol hatása és mondta h bújjak hozzá.Ez alatt az idő alatt volt pár hasonló dolog amit nem értek,mert azt mondja nem szeret egyáltalán még is a jelekből azt vettem ki h nagyon is fordítva van.Viszont nem akarok az lenni akinek át lehet baszni még 1x a fejét.Ti mit tennétek?
2012. ápr. 22. 15:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát még bízom benne h együtt leszünk,csak azt mondja h nem engem szeret hanem azt akivel most együtt volt 4 hónapig,még is valahogy nem látom rajta h nagyon nagy szerelem lenne köztük.
2012. ápr. 22. 21:53
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha tartja veled a kapcsolatot akar tuti hogy akar valamit, csak még ő se meri beismerni :)
2012. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tegnap óta nem tartjuk,első alkalommal ő próbálta megszakítani a kapcsolatot,de elárulta h hónapokig féltékeny volt,titokban belépkedett pl facebookomba,amikor jelszót váltottam más adatlapjával nézett.De nem tudom akkor miért szakított.Most én szakítottam meg a kapcsolatot,és ebben a 2 hétben úgy érzem h jobban össze hangolódtunk,szóval ha kellek majd neki meg keres.
2012. ápr. 23. 13:19
 14/16 anonim ***** válasza:

Neked kell Ő??

Szóval tegnap megbeszéltétek hogy soha többet nem beszéltek?

2012. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na szóval.Szombat este beszéltünk utoljára,akkor írta h megy az exéhez akivel pár hónapot volt együtt.Én rá kérdeztem h együtt vannak e illetve van e köztük valami,és ő erre annyit írt h szeretik egymást annyi a lényeg.És utána írtam meg neki h szakítsuk meg a kapcsolatot.De az biztos h még ő sem tudja mit akar.
2012. ápr. 23. 13:50
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja és nekem csak ő kell.De majd lesz ami lesz,nem erőltetem
2012. ápr. 23. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!