Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz valaki erős személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki erős személyiség?

Figyelt kérdés
Lányok,mikor mondjátok egy pasira h erős személyiség?

2012. ápr. 23. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igaz én is férfi vagyok, de röviden legyél magabiztos teljes mértékben tudd, hogy mit akarsz. És a többiekkel egyetértve, legyen mindig véleményed. De az én észrevételeim alapján, elég ha magabiztos vagy, nem csak párkapcsolatban hanem munkában, barátoknál és egyebek. Mindenhol jó pont. Legalábbis engem vettek fel munkahelyre magabiztosságom miatt. Ha magabiztos vagy, már egy olyan kisugárzásod lesz, ami mindenkinek tetszeni fog. A többi meg csak részletkérdés, kinek mi jön be kapcsolatban.
2012. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az erős személyiséget nehéz vagy nem lehet elbizonytalanítani, hatásosan érvel és nehéz felülütni érvekkel.

Ha mégis sikerül, akkor képes elegánsan veszíteni is, és még ilyenkor sem érezhetsz boldog győzelmet, mert még veszítésében is csodálod.

Szuggesztív, nézőpontjait könnyen megérteti a környezetével és könnyen elfogadják, képes diktálni, új irányvonalat kitalálni és megvalósítani. Nem feltétlen a céltudatosságával, hanem inkább hittel.

Olyan ez, mint amikor a kezedben van egy megoldóképlet és rájössz, hogy a világ, az emberek, a problémáik csupán tiszta matematika.

2012. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A blogbejegyzés válasz a kérdésre: [link]
2012. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!