Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Vagy jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Vagy jogosan esik szarul?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 16/L barátom 18. Most mondta, hogy kimenne nyáron Olaszba a barátaival, nyílván bulizni. A barátai lányokból is áll. Tavaly nyár elején (egyben a kapcsolatunk elején) 2x csalt meg, igaz nem volt jó a kapcsolatunk ,de ezután volt egy egynapos szakítás aztán békülés majd egy rendes kapcsolat. Aztán fél év után szakított velem, hogy ő már nem szerelmes és, hogy már bulizni is akar és a saját útját járni. Erre egy hónapra megkeresett és kibékültünk. most 2 hónapja minden klappol és szuper. De nagyon félek, hogy nyáron megcsalna. Ti mit gondoltok?
2012. ápr. 26. 18:37
1 2
 11/11 I am God ***** válasza:
19:34 SLAM DUNK!!!xD 9 Gag Keanu, és Philosoraptor style xD
2012. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!