Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha a csajod szobája tele van az exektől kapott apró ajándékokkal, csecsebecsékkel? Mi ilyenkor a helyes reakció, teendő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
sztem a kerdezo pontoz mindenkit.. jo szorakozast neki.
2009. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt a "nőjetek fel, oviskáim" reakciót. Engem valahogy nem hoz lázba, ha a barátom szobája tele van a volt barátnőitől kapott cuccaival, nem érdekel, hogy használja. Szerencsére mi mindketten így látjuk, illetve nem is fűződik túl sok tárgyunkhoz ex emléke. Szerintem hagyni kéne ezt a nőjetek fel-dumát, ennyi erővel én meg azt nem értem, hogy az neked miért olyan jó, hogy kitesz egy tárgyat, amiről mindig a volt barátnője jut eszébe... Mindenki máshogy gondolkodik erről.
2009. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát azt én se értem, hogy miért ovis az, aki nem szeretné látni, hogy a párja kitől mit kapott. Lehet, hogy az neki kellemes emlék, nekem csak rossz érzés lenne. De az, hogy valaki hogy reagál, az meg temperamentumtól, személyiségtől függ.
2009. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lépj le és keres valami normális csajt, aki tisztel és szorul belé annyi érzelmi intelligencia, hogy magától észre veszi, ha bánt valami! Vagy Te is egyszer egy csecse-becse akarsz lenni a polcon?
2009. jún. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó hozzászólásokat, kíváncsi voltam a véleményetekre. Amit én tettem: pár nam múlva szóltam neki hogy rohadtul zavar a sok sziveskés izé meg a sok plüss. Erre ő eltüntette és azt mondta nem is gondolta volna hogy tud ilyesmi zavarni. Szerintem mindketten jól kezeltük a helyzett.
2009. jún. 24. 18:22
 16/17 anonim ***** válasza:
14:05 és 14:33 -mal egyetértek ... hülyék vagytok már bcos...
2009. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem képek kerültek a kezembe ahol smárolnak ölelkeznek stb.:D Én mondtam neki h tüntesse el nem akarom látni. Hisztis gyerekes akármilyen és?

Páronként más hogy hogyan reagálják le az ex témákat. Engem idegesítene ha tele lenne emlékekkel amik hozzá kötik. Velem van ne akarjon az exére emlékezgetni. Egyéni vélemény le lehet pontozni:D

2009. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!