Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztásnál is már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál is már az számít, hogy valaki 55 vagy 75 kg? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Hát végigböngésztem itt az oldalakat, és azt következtettem le, h. bizony elég csúnyán beszélnek itt a telt nőkről... Nekik is ugyanúgy lehet párkapcsolatuk, lehetnek szexisek stb.... De itt csak az otromba szöveg megy.
2012. máj. 13. 12:08
1 2 3
 11/25 Diavolino44 ***** válasza:
26%

Igen számít!!

inkább 55 kg. Ha már fiatalon nem törődik, a súlyával később mi lesz?

Azon lehet változtatni, hogy valaki szép arcú vagy sem, esetleg nagyobb mellet szeretne a természettől?

(nem a plasztikai műtétre gondolok)

Nem lehet!

Viszont leadni 5-10 kg lehet, csak elhatározás kérdése. 30 évesen már az embernek nincs annyi ideje, mert család munka stb. De egy tizen-huszon éves lánynak igenis legyen!!!

2012. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam már olyan dagadt nőkkel, akik azt hangoztatták, hogy ők "teltek", de ápoltak, szexisek, igényesek, és jobbak az ágyban, mint egy vékony, szép nő.


Közben maga a dagadtság az igénytelenség egyik formája, hiába pakol magára sminket, műkörmöt, festi a haját, ha a teste alapból ocsmány.

És a szexuális teljesítményük magasztalása is teljesen légből kapott. Nekem a legjobb szeretőim 50-55 kg körüli lányok voltak.


A dagadtak önámítása, mentségkeresése, hogy ők is nézhetnek ki jól... valakinek biztos tetszik a dagadt női test is, de azért nem az a normális.


Csak hát most már rájött a média, a kozmetikai ipar is, hogy a dagadtak sokkal többen vannak, mint a vékonyak és most már tolják a marketing szöveget, hogy bizony a "telt" nő az ideál, az a trendi, ne változz meg, csak fogyassz minél többet, légy önmagad, költs magadra, érezd jól magad és hasonló baromságok.

2012. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
A női magazinok tartalma 50%-ban fogadd el magad a másik 50%-ban meg,hogyan fogyhatsz egy hét alatt 10 kilót xD
2012. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 CMD ***** válasza:

Hallod bennem múltkor azt kifogásolták, hogy nagyon rövid a hajam. Tehát, hogy bejövök neki, tetszik neki az arcom, nagyon jó a kisugárzásom, minden, de túl rövid a hajam, és hogy ő meg szeret beletúrni a hosszú hajba. Kicsit elszállt az agyam.


Szóval igen, itt tart a világ, hogy mindenki azt hiszi, hogy neki a tökéletes jár, bármi apró kifogás, akkor bukta. Tehát hogy elfogadás vagy valami, áhhh, hogyan b@szki?


Vicc, mert ha nem nyírnám le, kb. 3-4 hónap alatt megnőne hosszúra.


Szóval csak azt akarom mondani, hogyha ilyen apróságokba bele tudnak kötni az emberek, akkor biztosra veheted, hogy egy egész testet érintő dolog mellett nem tudnak csak úgy eltekinteni. Ennél 100x kisebb dolgokba is belekötnek.

2012. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
# 14 ez nem belekötés,hanem ezek igények.Én sem szeretem a rövid hajú nőket.Ha még dagadt is na azzal ki lehetne kergetni a világból
2012. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 CMD ***** válasza:
Jó, de én férfi vagyok.
2012. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
azta :D mondjuk engem is utasítottak már el a magasságom miatt.(178)
2012. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Engem mindig is dagadt nők próbáltak lecsapni a pasimról, mert azt hitték, ők ha már kövérek, erősebbek is. Még ma is, 10 év házasság után is találkozom ilyen szitukkal, amikor a hájas nők azt hiszik, van esélyük, holott a férjem irtózik az ilyen nőktől. folyton éreztetik, hogy én kevesebb vagyok... (súlyra biztos is) teljesítményre is, (ami már nem igaz) és habitusra is. (szintén nem igaz :-)))) ) Nem értem a fusztráltságukat miért próbálják a maguk hasznára fordítani.
2012. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj,hogy vannak igényeik az embereknek.Ennyi erővel egy majommal is járhatnánk,ha nem zavar hogy szőrös meg büdös :D
2012. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen ez így van!

A szépség a vonzó alak a vékony/normál(melles fenekes de vékony derekú). Évszázadok óta van egy jól bevált sztenderd nőideál...szerintem ez az igény a szépségre minden emberben genetikailag kódolt, nem tudatosan keresi a szemünk a szépet, hanem ösztönösen és a kövér nem vonzó. Véleményem szerint semmi meglepő nincs abban hogy az emberek a vékony, normál alkatú nőket tartják szépnek, mert ez a természetes. Ha meglátok egy kövér nőt mindig arra gondolok, szegény de lassú lehet az anyagcseréje, sokat erőlködhet a budin, sokat izzadhat, milyen nehéz lehet felmásznia a negyedikre a lépcsősoron vagy bekötni a cipőfűzőjét, megfelelő ruhát találni. Természetesen ez nem mindenkire igaz, csak a többségre. Vannak gyönyörű arcú telt nők, arányosan teltek (mell-fenék), na ők szépek tudnak lenni. Pláne ha mosolyognak, de nem ez a többség. Meg ez egy kicsit olyan is mint a piac...a vékony, csinos nőkre nagy a kereslet, a kövér nőkre pedig..kevés vagyis mindig lesznek speciális vagy fétis igényekkel rendelkező férfiak, akiknek a kövér tetszik, vagy a széplábú, vagy a nagymamakorú, vagy a kislány alkatú...

2012. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!