Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztásnál is már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztásnál is már az számít, hogy valaki 55 vagy 75 kg? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Hát végigböngésztem itt az oldalakat, és azt következtettem le, h. bizony elég csúnyán beszélnek itt a telt nőkről... Nekik is ugyanúgy lehet párkapcsolatuk, lehetnek szexisek stb.... De itt csak az otromba szöveg megy.
2012. máj. 13. 12:08
1 2 3
 21/25 CMD ***** válasza:

Oké, akkor én innentől nem vagyok hajlandó járni olyan lánnyal, akinek rövidek a lábai, nagy a mellbimbóudvara, és nem bír lefutni 10 kilométert egyhuzamban (mert én letudok, hiszen kondizom, így elvárom, hogy a csaj is legalább olyan formában legyen, mint én.)


Ezidáig egyébként azt hittem, hogy valamilyen szinten ebben az egészben benn van a másik elfogadása. Mármint az ilyen apróságok, hogy rövid haj, merthogy ő úgy tetszik magának.


Kezdem érteni, hogy miért van ilyen sok egyedülálló férfi és nő. Mindenki várja az egekben lévő elvárásainak megfelelő embert. Nyilván sosem fog eljönni, mert nem is létezik, de reménykedni lehet, persze.

2012. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én már ott vagyok szerintem az összes ilyen kérdésnél válaszolóként mert az agyamra megy.Van akinél számít,ezen belül van aki az 55 kg-ot választja és van aki a 75 kg-ot választja.Lehet hogy az utóbbi az ritkább de higyjétek már el hogy van ilyen is.Nekem speciel eddig szinte csak 75 kg körüli barátnőim voltak.Azért mert az tetszik és én sem 60 kg vagyok,ezért a teltebb nők mellett érzem jól magam.A másik meg hogy tetszhet egy teltebb nő egy 60 kg-os srácnak is,de esetleg a fantáziálásnál tovább nem megy mert tudja ő is hogy irtó furán nézne ki egy ilyen nő mellett.Én már azon is csodálkozom ha egy nagydarab férfi mellett látok mondjuk egy 55-ös nőt.Nekem egy vékony barátnőm volt,de bevallom őszintén a legnagyobb problémám az volt vele hogy az ágyban nem tudtam "önmagam" lenni,mert kicsit megviselték az együttlétek.


Köszönöm a figyelmet a furcsa mondandómhoz,további szép napot.Álleluja:D

2012. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azért ne vegyük egy kalap alá az ember összes tulajdonságát. A rövid haj nem akkora hátterű dolog, mint a kövérség. A kövérségnek sok oka lehet, és leginkább ezekkel az okokkal van bajunk. Az már csak hab a tortán, hogy a zsírpárnák, mint olyan, sokunknak nem tetszik, hadd ne legyünk már ezért szar emberek... Ki szeretne magának lusta, nemtörődöm, igénytelen, nem mértéktartó és buta párt? Vagy akár csak barátot, ismerőst? Szerintem (remélem) nem sokan... a kövérség ezek bármelyikének lehet következménye.

Hiába próbáljátok egészségügyi problémákra fogni, orvosi papír nélkül ez nehezen hihető. Viszont tényleg van egy dolog, amiről nem (csak) ti tehettek, hogy a mai magyar fizetésekből csak fos kajára futja, a normál minőségűek drágák. És sajna becsületes módon ebben az országban nem könnyű elegendő pénzhez jutni, hogy egészséges életet élhessen az ember (és itt sérül az alkotmány egyik alaptörvénye, hogy minden magyar állampolgárnak joga van a teljes értékű élethez, és az emberi méltósághoz). Erre csak azt tudom mondani, hogy keményen kell dolgozni, okosnak lenni, és okosan költekezni, de sajna tényleg vannak, akik erről már lekéstek.

De sokan még nem, ráadásul azét az egészséges életmód nem is igényel olyan extra megterhelő befektetéseket (pl. a cigire és piára költött pénzből sokkal előrébb lehetne lenni). Úgyhogy ne csak mindenki a seggét meressze, hanem tegyen valamit, ha már egyszer elvárja, hogy őt akárhogy elfogadják. Buta, lusta, igénytelen és nemtörődöm embereket meg nem fogok elfogadni.


Vannak olyan tulajdonságok, amik nekem sem tetszenének a páromon, így akik ezzel rendelkeznek sajna hátránnyal indulnak a piacon nálam, viszont ezt a többi attribútum kívánatos értékre való hozásával lehet ellensúlyozni, persze arányosan. Ha életem szerelmének rövid haja lenne, és ragaszkodna hozzá, akkor el tudnám fogadni, ha sokminden másban viszont tetszene. De azért mégiscsak jobban örülnék egy hosszú hajnak. Persze lecserélni nem fogom egy hosszúhajú ribancra. Tény, hogy mindenben tökéletes nincs, kompromisszumot kell kötni, de nem véletlenül választ az ember magának neki tetsző párt. Egy haj még nem extrém igény, de ha olyan van, és ragaszkodik hozzá, akkor vállalja, hogy kevesebb eséllyel talál párt. És azért a kövérség elkerülése sem egy extrém igény, viszont elég nagy különbség tud mutatkozni egy sportos és egy kövér csaj közt.

2012. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ja, és egy videó egy furcsa utópiáról... ezt akarjátok?

http://www.youtube.com/watch?v=h1BQPV-iCkU&feature=related

2012. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
22-es vagyok.Azt elfelejtettem leírni hogy ez a dolog azért függ a magasságoktól is.Mert oké hogy én odavagyok mondjuk egy 170-175 cm-es 75 kg-os nőért,de 160 cm-el már máshogy néz ki a dolog.Volt olyan is hogy egy 175 cm körüli lány szeretett volna velem valami akármilyen kapcsolatot,de pont egy 55 kg körüli amatőr modell volt.Még a fantáziámban is megsérült a leányzó.
2012. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!