Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok az én helyemben ilyen kínosan rossz helyzetben?

Figyelt kérdés

tegnap is feltettem,sajnos nem érkezett rá,csak egy válasz,kiemelni nem tudom még,nagyon fontos lenne kívülállók tanácsa,kérlek segítsetek.!


Bonyolult történet,nem az előzmény a lényeg, megbánta,megbocsátottam...barátom tavaly nyáron megcsalt. Smárolt egy másik csajjal,mikor nyáron melózott vidéken.

Úgy néz ki,hogy most ketten megyünk oda dolgozni és elkerülhetetlen,hogy találkozzak a csajjal..

Sokat gondolkodtam ezen...hogy mit csinálnék ebben a helyzetben. Ha csak hozzászólna a barátomhoz megnyúznám,de nem tudom mi lenne ésszerű.

Gondolkodtam azon,hogy ő röhöghetne ki,hogy megcsaltak,és én még mindig vele vagyok,de rájöttem,hogy úgyis gondolkodhatnék,hogy "hát jah,te csak erre voltál jó hullarészeg állapotában...mi pedig másfél éve szeretjük egymást..."

nem tudom,segítsetek kérlek.


2012. máj. 13. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ja, most olvastam, hogy tudja a csaj. akkor meg egy undorító ribanc, és ne feledd: ne állj le vele, ne süllyedj le a szintjére, mert az ő szintje bár mélyen van, de ott mégis ő mozog otthonosan, és ott ő nyerne. szard le, és gondolj arra, hogy a pasid beléd szerelmes, te vagy az, akinek a szemébe nézve őszintén mondja, hogy szeret, ez a csaj meg csak egy csókra volt jó, és annyi.
2012. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

igazad van,nem szabad a szintjére süllyednem!

megpróbálok olyan lenézően tekintetni rá,ahogyan azt érdemli,és inkább lenézni,minthogy én legyek féltékeny rá!

2012. máj. 14. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!