Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom "szinte" teret kért!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "szinte" teret kért! Hogyan adhatom meg neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 4 hónapja vagyunk együtt, eddig együtt voltunk már 3év 8hónapot, és nem árultam zsákba macskát a kibékülésnél, mindig is ilyen voltam!

Na szóval a haveri társaság egy rossz cigá nem dolgozó füves bulizós banda ezekkel természetesen nem szeretem ha haverkodik de nem lehetett megtiltani szóval ebben nem korlátoltam!

A másik hogy kapcsolatunk elején lefixáltuk hogy mehetünk bulizni de előtte szólunk a másiknak, na ő kétszer ment el a tudtom nélkül, amikor elsőnek el ment lenyeltem oké nem volt idő bla bla bla bár a másodikat már nem bírtam lenyelni mert mikor elsőnek elment megbeszéltük szóval ezért nem értem mit nem értett a kifogáson, na mondtam neki oké vagy velem megy vagy sehogy, egyszer sem voltunk bulizni mióta kibékültünk miért kell mindig a haverokkal menni!?!!!

Na mindegy többször voltam már kapcsolatunk alatt közömbös, tettem úgy mintha nem érdekelne, de minden hiába mert akkor folyton azt kérdezi mi a baj, mondom semmi és akkor utána tovább nyaggat, szóval ha teret kér akkor ne nyagatna ha megadom neki! Egyébként mindennap együtt vagyunk szinte, de ezt sem én döntöttem el egyedül, ha nem akar velem találkozni akkor mondja meg hogy pl x napot hagyjuk már ki, de ne így essen már nekem mint aki egy csúnya bűnt követtem el hogy na adjak teret,úgy tesz mintha csak mellettem lehetne, bár ezt is szeretném igazából mert júniusban megy külföldre dolgozni, és két havonta jár majd haza, így mivel a szerelmem gondoltam én akkor tölthetnénk együtt ezt a kis időt!

Na remélem érthető, a kérdésem az hogy hogyan adjam mega számára a teret, hogyan legyek közömbös hogy úgy lássa nincs semmi bajom és ne nyagasson!


2012. máj. 18. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1: "na mondtam neki oké vagy velem megy vagy sehogy"


"a kérdésem az hogy hogyan adjam mega számára a teret, hogyan legyek közömbös hogy úgy lássa nincs semmi bajom és ne nyagasson!"


Mondd, hogy (1) stupid volt reszedre, a jovoben mehet nyugodtan egyedul bulizni, amikor akar, de nem bannad, ha neha teged is magaval vinne.

2012. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
reszed*rol*
2012. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ezzel csak az a baj hogy halálos szininkfartust kapok, volt már kapcsolatom ahol a másik fél elment bulizni és megcsalt, haza vitte az egyik lányt és együtt voltak!

Ezért is félek mert barátom is simán flörtölgetne, esetleg csók is vagy több is megtörténhetne! Nem az van hogy nem bízok benne, csak azért az más helyszin és vannak bevállalos csajok, a pia a haverok és a többi...

2012. máj. 18. 10:08
 4/14 anonim ***** válasza:

"Nem az van hogy nem bízok benne"


De, az van. Beszelj vele errol, meselj a multadrol.


Az, hogy tiltasz dolgokat, hosszu tavon nem mukodik, ha van benen legalabb egy pici ferfiassag! ;)

2012. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

bízok benne mondom!!!

Csak ha valaki elmegy egy szórakozó helyre ahol jelen vannak a haverok ott lehet frenkizni, a piától lehet azt sem tudja mit csinál, ott vannak a bevállalós csajok stb biztos nem ő lesz a hűség mintaképe, és egyébként tudja a múltam...

2012. máj. 18. 10:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne közönyt mutass, hanem megértést. Pl. Ha azt mondja, hogy ma este megyek bulizni a haverokkal, akkor mondd azt, hogy jól van, de vigyázz magadra. Esetleg érdeklődj arról, hogy merre mennek, mindenki ott lesz-e, stb. De ezt is csak úgy általánosságban, érdeklődés szintjén, ne úgy mintha elszámoltatnád. Teret engedni nem közönnyel kell. Te örülnél neki, ha a párod közömbös lenne mindenre amit csinálsz?
2012. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Most itt akkor mi a kérdés?

Ennyire bonyolult leírni, szakítani kell és kész, egy kapcsolat soha nem ennyire bonyolult.

2012. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez nekem is nagy gond, de én sosem mondom neki, h ne menjen a haverjával kocsmázni. úgy vagyok vele, h attól, h itthon szorongok, h jaj megcsal -e, még igenis megcsalhat. ha pedig tiltom, akkor annál inkább akarja. amúgy nem csalt meg (tudtommal).

mikor összeköltöztünk, a barátom mondta h neki kell heti 1 nap, amikor külön vagyunk, mert ő ilyen egyedüllevős típus. mondtam h oké, benne vagyok, mert én is ilyen vagyok, plusz mikor külön alszunk, utána még édesebb együtt aludni. de sajnos mindig beleesek abba a hibába, h magamra veszem, kiakadok, h biztos azért akar külön lenni, mert nem szeret, nem akar velem lenni, stb. próbálom magam visszafogni, mást nem tehetek.

2012. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
elme-és idegbeteg hárpia vagy.
2012. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, de kedves 9es hozzá szoló megmondanád hogy miből szűrted le az elme és idegbeteg hárpiát?????

Félreértés ne essék, én sem járhatok bulizni stb amikor én csak táskát mentem el venni kiakadt hogy miért nem szóltam előre biztos pasiztam és egyebek, pedig nem adtam rá okot,mi előtt mindenki a párom kezdené el védelmezni!!!Azt hiszem 8as válaszadó neked külön köszönöm nagyon megértő vagy és rávilágítottál szépen a dolgokra!

2012. máj. 18. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!