Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom "szinte" teret kért!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "szinte" teret kért! Hogyan adhatom meg neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 4 hónapja vagyunk együtt, eddig együtt voltunk már 3év 8hónapot, és nem árultam zsákba macskát a kibékülésnél, mindig is ilyen voltam!

Na szóval a haveri társaság egy rossz cigá nem dolgozó füves bulizós banda ezekkel természetesen nem szeretem ha haverkodik de nem lehetett megtiltani szóval ebben nem korlátoltam!

A másik hogy kapcsolatunk elején lefixáltuk hogy mehetünk bulizni de előtte szólunk a másiknak, na ő kétszer ment el a tudtom nélkül, amikor elsőnek el ment lenyeltem oké nem volt idő bla bla bla bár a másodikat már nem bírtam lenyelni mert mikor elsőnek elment megbeszéltük szóval ezért nem értem mit nem értett a kifogáson, na mondtam neki oké vagy velem megy vagy sehogy, egyszer sem voltunk bulizni mióta kibékültünk miért kell mindig a haverokkal menni!?!!!

Na mindegy többször voltam már kapcsolatunk alatt közömbös, tettem úgy mintha nem érdekelne, de minden hiába mert akkor folyton azt kérdezi mi a baj, mondom semmi és akkor utána tovább nyaggat, szóval ha teret kér akkor ne nyagatna ha megadom neki! Egyébként mindennap együtt vagyunk szinte, de ezt sem én döntöttem el egyedül, ha nem akar velem találkozni akkor mondja meg hogy pl x napot hagyjuk már ki, de ne így essen már nekem mint aki egy csúnya bűnt követtem el hogy na adjak teret,úgy tesz mintha csak mellettem lehetne, bár ezt is szeretném igazából mert júniusban megy külföldre dolgozni, és két havonta jár majd haza, így mivel a szerelmem gondoltam én akkor tölthetnénk együtt ezt a kis időt!

Na remélem érthető, a kérdésem az hogy hogyan adjam mega számára a teret, hogyan legyek közömbös hogy úgy lássa nincs semmi bajom és ne nyagasson!


2012. máj. 18. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ez a hozzászólásod is erről árulkodik,az meg főleg h csak azt a választ veszed figyelembe ami neked tetszetős és kényelmes. szegény pasid
2012. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat veszem figyelembe, nem azt amikor valaki idegbeteg hárpiának állít be, miközben nem is ismer!!!Mert ha nem vennéd éppen észre azt írtam hogy hogyan ne vegyek róla tudomást, miközben bánt, és nem azt hogy foggal körömmel harcolok azért hogy a páromat kalitkába zárjam!!!!Szóval szerintem nincs miről beszélnünk!!!!!!
2012. máj. 18. 13:33
 13/14 anonim ***** válasza:
nem vagy idegbeteg,de 2 mondatban 10 felkiáltójelet írsz
2012. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
tudod mit, az vagyok de te sem vagy különb ha itt éled ki a grafomán hajlamaidat!!!
2012. máj. 18. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!