Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim, de a legjobb haverom szerelmet vallott, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal július 7-én leszünk 5 éve együtt, és hát legjobb haverom, ovi óta ismerem és barátom legjobb haverja is szerelmet vallott nekem, és megcsókolt és lefeküdtünk...és most nem tudom mit kéne tennem...

Szerintetek mi lenne a helyes?


2012. máj. 21. 21:57
1 2
 1/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Partiztasd be magad velük és amelyik figyelmesebb, azt válaszd :)
2012. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Marha bonyolult melyiket szereted? Azzal kell maradni a másikat meg ejteni. Bár egy megcsalás után ha a pasid mellett döntessz is kérdéses, hogy megbocsátja-e. 22/F
2012. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Ha bevallanád a pasidnak hogy megcsaltad az lenne a legkorektebb dolog mert gáz ha eltitkolod mert becsapod őt avval hogy nem is szereted igazán.

19/L

2012. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
A párodat nem szereted, az tuti.
2012. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Válaszd a gazdagabbat, hosszú távon ez az okosabb döntés.
2012. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

a barátom tud róla...elmondtuk neki, azt mondta bárhogy döntök megbocsájt és mellettem lesz, csak döntsem el hogy mit szeretnék...

de most nagyon nem tudom

2012. máj. 21. 22:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem feküdtetek volna le, még lenne esélyed azt mondani a haverodnak, hogy bocsi, de van pasid, és nem akarod megcsalni, de ez így már nem lenne hihető. én a helyedben nem feküdtem volna le vele, akármennyire is bírom, mert soha nem lennék képes megcsalni azt, akivel épp vagyok. lehet, hogy régimódi vagyok, de nálam ez így az oké, és elég furcsának szoktam azt is tartani, amikor a barátnőim mesélik, hogy milyen fantasztikus hétvégét töltöttek együtt vmi idegen csávóval, én meg kérdezem, hogy "haver, neked véletlenül nincs pasid", mire ő "de, és?" de az ilyen barátnőkkel általában egy idő után amúgy is elhidegülünk egymástól, szal nem a legnagyonn barátságok.

bocsi, de így nem tudok segíteni :S

2012. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Mesih van egy rossz hírem, sajnos nálad nagyon érvényesül a k*rva-faktor...

A barátod meg egy impotens hülye lehet, hogy eltűri.


Ne haragudj meg rám, de ez az igazság.

2012. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a jelenlegi korod, gyermekem?
2012. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked aztán nem kell sokat könyörögni egy dugásért:D Döntsd el melyiket szereted, bár a pasidat már nagy valószínűséggel bukod. Nem az a kérdés, hogy mi a helyes, mert azt már szó szerint elk.úrtad. A kérdés inkább az, hogy megérte-e.
2012. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!