Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e, hogy mégsem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e, hogy mégsem ő az igazi, és lehet-e egy orvos a párom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a párom 31 és 2,5 éve vagyunk együtt. Ő nagyon féltékeny típus, munkatársaira vagy akárkire aki csak "úgy" néz rám! Én jövőre végzek gimiben, neki csak szakmunkása van és az ebből adódó műveltségi különbségek egyre jobban "kibuknak" , ezt egyre nehezebben viselem, vagyis az ebből adódó vitákat. Tény,hogy nagyon szeret és a lehető legtöbbet megadja nekem, de egy kapcsolat nem csak az anyagiakból és szexből áll.

Időközben egy közös ismerőshöz sportsérülés miatt kerültem kórházba. Többször visszahívott controllra, és találkoztunk is egy olyan helyen ahol az orvos és a párom is dolgozik.Úgy érzem teljesen beleszerettem a doktorba (ő 32) , most el kell utaznia a fővárosba 2 évre képezni magát, más most hiányzik,pedig el sem ment.

Szerintetek lehet esélyem nála, vagy csak ha elmegyek oda fősulira?? (Ezzel az a baj h.ebben az évben előjött egy betegségem ami miatt nem tudtam tanulni, az évvégim nem lesz túl jó, talán az érettségim jövőre. Nem származom gazdag családból tehát csak államilag finanszírozottra tudnék menni, ha sikerül.

Mit tegyek? Szeretem a párom, de úgy érzem egyre nagyobb lesz a "szakadék" kettőnk közt. A doktor felé viszont nem merek nyitni, hátha a fiatalságom, v. az alacsonyabb végzettségem , esetleg az anyagi "kisebbségem" miatt nem jönne össze.

Segítsen valaki mit tegyek??


2012. máj. 26. 08:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"egyszer majdnem szakítottunk akkor is bepánikolt, behisztizett a kórházban kötött ki. Nem akarom h. baja legyen,"

Hé! Eszedbe ne jusson azért maradni valakivel, mert ha otthagyod, akkor behisztizik, kárt tesz magában és kórházban köt ki. Ez nem indok. Ez zsarolás. Feleségként is ezt akarod? És ezt attól függetlenül mondom, hogy az orvossal összejön vagy nem.

2012. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Még te mondod, hogy érettebb vagy a korodnál? Szerintem csak kinézetre. Egy 32 éves felnőtt, érett diplomás férfinak a párkapcsolati elvárásai mások, mint a tied. Biztosan tetszel neki, a jelek egyértelműek, de óva szeretnélek inteni.Ne hamarkodd el a döntésed. Ha ez a szerelem, vagy vonzalom eltart még másfél, két évig, akkor nyugodtan javaslom, vágj bele egy közelebbi kapcsolatba vele. Ha azonban az idő múlásával lankad az érdeklődése, ne szomorkodj, remélhetőleg megtalálta a korban, és intelligenciában hozzá illő lányt, és ugyan ezt kívánom neked is.
2012. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem. Hidd el, nem sok eset van, hogy egy orvos egy nővérrel tartósan együtt lenne. A legtöbb orvosnak orvos a felesége is. Kissé el vannak tájolva az emberek. Én pl. amúgy sem kezdenék egy orvossal sem, ha kicsit jobban megismersz párat megérted miért. Tisztelet persze a kivételnek :)

25/ápolónő

2012. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia! én orvosira járok, de rühellem azt a társaságot, az életben nem választanék magamnak orvos férjet. Persze kivételek azért vannak, de az ritka, mint a fehér holló. Tényleg vigyázz vele. Szerintem gáz, ha egy pasi kapásból úgy közeledik, hogy a combod simogatja...Nem sértésből, de ezt egy komolyabb, érettebb, normális kapcsolatot kereső nő "vadidegentől" nem hagyja, és aki így tekint rájuk, az nem is így próbálkozik.

A mostani kapcsolatodban én nagyon elgondolkoznék a kilépésen. Őszintén szólva nem tűnsz szerelmesnek, és így, ennyi idősen nem kellene megelégednek ezzel. Még bőven megtalálhatod az igazit és a párodnak is adsz esélyt, hogy ő is találjon valakit, akihez már tényleg ragaszkodhat. És ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon. (öngyilkosság, stb) Ha látja, hogy törődsz ezzel, akkor biztos be fog vetni ilyeneket.

2012. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Te már nem szereted a párod. Egyszerűen azért nem szakítasz vele, mert félsz, hogy két szék közé a pad alá esel, ha nem jön össze a doktorbácsi.

Szerintem ez igen is gyerekes viselkedés. Persze meg tudom érteni, csak én 16 évesen csináltam ilyet....

Hagyd ott a párod, mert egyértelmű, hogy felejtős a dolog. Aztán vagy összejön a dokival, vagy nem. Ha nem, akkor majd találsz mást.

2012. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem szereted a párod. Oldalakon keresztül vágysz másra. Akit még annyira nem ismersz, de a végzettsége alapján intelligensnek, a mosolya alapján kedvesnek tartod. Tovább akarsz lépni, ez az első pont. Tedd meg. Utána meg meglátod, hogy alakul az élet. A mostani párod meg a korához képest elég fura, ha kórházba juttatja magát egy szakítás miatt. Ne hagyd magad zsarolni! Majd kigyógyítja más! Nem a te felelősséged!
2012. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 CMD ***** válasza:
0%

"amiket írsz abból számomra az jön le, hogy már eldöntötted hogy a mostani párodat lapátra teszed, csak addig nem akarod amíg a másik hapsi nem tuti."


Geery, ez nem újdonság, minden nő így csinálja.


Én mindig is mondtam az oldalon, hogy legtöbbször kiütköznek az értelmi különbségek egy szakmunkás és egy diplomás/egyetemista/egyetemre készülő ember között. Persze akkor én voltam a "mocskosnagyképűgyökéregyetemista". Azt hiszem ezt a kérdést is elmentem könyvjelzőnek.


A kérdésre meg annyit, hogy szerintem nem működne köztetek.

2012. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Lifeishard ***** válasza:
Vigyázz magadra, Kérdező!
2012. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy orvos barátom, szintén gimis volt... természetesen csak egy dologra kellettem neki...
2012. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*gimis voltam
2012. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!