Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e, hogy mégsem ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e, hogy mégsem ő az igazi, és lehet-e egy orvos a párom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, a párom 31 és 2,5 éve vagyunk együtt. Ő nagyon féltékeny típus, munkatársaira vagy akárkire aki csak "úgy" néz rám! Én jövőre végzek gimiben, neki csak szakmunkása van és az ebből adódó műveltségi különbségek egyre jobban "kibuknak" , ezt egyre nehezebben viselem, vagyis az ebből adódó vitákat. Tény,hogy nagyon szeret és a lehető legtöbbet megadja nekem, de egy kapcsolat nem csak az anyagiakból és szexből áll.

Időközben egy közös ismerőshöz sportsérülés miatt kerültem kórházba. Többször visszahívott controllra, és találkoztunk is egy olyan helyen ahol az orvos és a párom is dolgozik.Úgy érzem teljesen beleszerettem a doktorba (ő 32) , most el kell utaznia a fővárosba 2 évre képezni magát, más most hiányzik,pedig el sem ment.

Szerintetek lehet esélyem nála, vagy csak ha elmegyek oda fősulira?? (Ezzel az a baj h.ebben az évben előjött egy betegségem ami miatt nem tudtam tanulni, az évvégim nem lesz túl jó, talán az érettségim jövőre. Nem származom gazdag családból tehát csak államilag finanszírozottra tudnék menni, ha sikerül.

Mit tegyek? Szeretem a párom, de úgy érzem egyre nagyobb lesz a "szakadék" kettőnk közt. A doktor felé viszont nem merek nyitni, hátha a fiatalságom, v. az alacsonyabb végzettségem , esetleg az anyagi "kisebbségem" miatt nem jönne össze.

Segítsen valaki mit tegyek??


2012. máj. 26. 08:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Tényleg nem kellene hagynom, h. érzelmileg zsaroljon, a párom, de tudja h. ezzel tud.

Doktorral ma találkoztam, elköszöntünk, azt mondta ha Pesten járok hívjam és menjek el hozzá. Nem tudom,hogy ezt "jelnek" vegyem-e.

Am. a combsimogatás az nem a "nyitás" volt, sok-sok beszélgetés, és ismerkedés volt az előzménye, és kb. 4 hónap után történt.

2012. máj. 26. 22:14
 22/23 anonim ***** válasza:
Randi már volt? Nem. Akkor nuku combsimogatás. Szinte biztos, hogy nem potenciális párként tekint rád. Amit meg írtál veheted jelnek persze. Szívesen tolna, annak a jele. Felesleges magyaráznom itt, mert úgysem akarnád ezt elhinni. Nagyon kis naiv vagy még.
2012. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is akárhányan mondhatjuk itt neked, hogy a doki csak jól meg akar du'gni. Úgysem akarsz hinni nekünk. Előzőnek vagy nem tudom már hanyadiknak teljesen igaza van. Intelligensnek tartom magamat, és amíg nem volt pár randi, sőt, csók előtt számomra fiúként nem fér bele a combsimogatás. Csak úgy szinte idegen lányoknak nem szoktam a combját simogatni, ha páromnak szeretném később:) Azzal én másra szeretnék utalni:)

Mindenestre ha mást nem, egy jó szexet kaphatsz tőle. Csak ne éld bele magad, mert az a doki szinte tuti, hogy nem vesz komolyan.

Pároddal pedig rendezd le a dolgot, mint említettem egyetemen kinyílik a világ, könnyebben fogsz párt találni, mint hinnéd ha adoki sem jönne össze:)

2012. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!