Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban sok a veszekedés akkor attól még tarthat sokáig?

Figyelt kérdés
Lehet attól még komoly a kapcsolat?
2008. ápr. 24. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hat a veszekedes elobb-utobb unalmassa sot irritalova valik valamelyik fel szemeben.

Nem is ertem miert van veszekedesre szukseg?!

Egy normalis kapcsolat nem az orokos viharokon alapul.

Sajnalom, hogy el kell keseritselek de ha valami nem mukodik es erre a veszkedesek is utalnak nem tudom hogyan nohetne ki magat egy komoly kapcsolatta.

2008. ápr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En sem akarlak elkeseriteni de akkor nincs rendjen vmi. ez azt jelenti nem ertitek meg egymast es nem is tendal az iranyba h megertsetek mert egyik sem akar engedni / alkalmazkodni a masikhoz. en eltoltottem kb 8 honapot egy ilyen kpacsiban mikor nekem betelt a pohar... a veszekedes mar odaig fajult h a srac engem sertegetett mert egy bizonyos topicban azt mondtam h NEM es ebbol nem engedtem hisz az en anyagiamat erintette volna. Erre az egoja nem birta megemeszteni es ott sertegetett ahol csak tudott.. ennek meg igy nincs ertelme h miutan beszeltem vele akar telefonon a vernyomasom felment es egesz nap ideges es rossz erzesem volt. Utana o probalkozott volna vissza 3 honap mulva gondol,om rajott h hulye volt de akkor mar en nem engedtem vissza... szerintem jobb ha mas utan nezel...
2008. ápr. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én pont annak az ellenkezőjét mondom, mint az előző két hozzászóló...mondjuk attól függ hogy miken veszekedtek...én állandóan valami kis hülyeségen öszeveszek a barátommal, aztán pár óra múlva elröhögjük, hogy "Úr Isten nem vagyunk normálisak, pedig mennyire szeretjük egymást" aztán felmegyek messengerre, Ő is feljön, és megint összeveszünk valami hülyeségen, (márhányszor megfogadtam hogy letörlöm a messengert:P) Ezek ellenére pedig nem tudom hogy lehet e két ember ennék közelebb egymáshoz, mint mi, akik mindent megbeszélünk, mindent együtt oldunk meg, jóban-rosszban...és nem lennék meg nélküle...és már belegondoltam abba is, hogy "mi lenne ha nem lenne kivel veszekedni?"... szóval örvendj mig van kivel:D próbáljátok meg megbeszélni, hogy miért veszekedtek, utána könnyebb lesz "feldolgozni", hogy csak hülyeség az egész...Én 7 hónapja vgayok a barátommal, és eltudnám képzelni h a felesége legyek majd egyszer, a "dedós" veszekedéseink ellenére...szóval ettől még lehet komoly egy kapcsolat...hajrá es próbáljátok higgadtan megbeszélni a dolgokat, vagy veszekedéskor számoljatok el 10-ig remélem segitettem
2008. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hú hát a 3. hozzászólónak írnák, h olyan mintha én írtam volna az egészet. :) mi is összeveszünk valami aproságon és utánna már röhögünk... de már néha néha kezdem unni:D de én sem tudnám elképzelni nélküle.
2008. ápr. 25. 11:17
 5/14 anonim válasza:
az en baratnomel ritka az oan nap h ne vesszekedjunk de attol meg nagyon szeresuk egymast es mar 1 eve egyut vagyunk . atoll is fugg h miert vesszekedte valami aprossag v valami nagyobb problema. en amondo vagyok h ameik parkapcsolatba nincs veszekedes az nem is kapcsolat ott bizti h mind ket fel megcsalja egymast :P
2008. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2-ik hozzaszolo. Mondjuk mi nagyobb dolgon veszekedtunk es orokosen ugyanaz az egy tema visszatert. az pedig a vagyon tema volt es az en sajat hazam eladasa h vegyek vmit vele kozosen, h az o neve is rajta legyen a tulajdoni lapon h ha szetmennenk fele fele, de ugyanakkor en fizessem kb a hitel 80%-at amire azt mondtam a nagy.... az en vagyonomrol en dontok. es raadasul a v ita 2.5 honap egyutt let utan kezdodott es amikor minden egyes beszelgetes vagy talalkozas alkalmaval visszatert elegem lett belole. tehat ilyen esetben lets move on...
2008. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na jo..Akkor elmondom az igazat! SOHA nem lehet vesszekedesbol JO kapcsolat! komoly lehet, de jo nem! 1ev es 5 honapja jarok a baratommal.Ha hiszed ha nem az elso mezes mazas par honpa utan folyton ve4szekedesek mostanaig.Eskuszom mindent megprobaltunk mindketten,h jobbitsunk,h ne veszekedjunk, de soha de soha nem jott ossze. A vegen a parom folyton szakitani akart, mert zarkozott tipus is es soha nem mondta, de mar nagyon felt a sok veszekedesemtol, amit en is azert tettem,mert nem adta meg amire nekem szuksegem volt.

Nem kell nagyon megijedni, nekem par napja megvaltozott az eletem, es csak a felfogason kellett javitsak.

NAGYON megertelek, en is azt hittem h annyi a kapcsolatomnak, hiszen 1001szer ujrakezdtuk, es ugyis csak veszekedes.



Azt kell megertsd h a ferfiak es nok teljesen maskepp viselkednek. Nekem a pszihologia segitett, utananeztem milyen a no s milyen a ferfi, s eszrevettm miert viselkedtunk mindketten rosszul bizonyos helyzetekben.

Ami a legfontosabb, h soha ne ketelkedj benne...higyjel neki, bizzz benne ez neki nagyon fontos. Ezek mind nem konnyuk egy nonek de sajnos igy van. Egydolog a legfontosabb: soha tobbet ne veszekedj, mert a zmegoli kapcsolatot, inkabb egyenesbe mond e neki h mi a helyzet, s mi zavar.

Ha tobbet akarsz megtudni, akkor a [link]

itt kapsz sok erdekes dolgot a parkapcsolatokrol, s lehet meg is erted miert veszekedtek annyit.

2008. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat. mi 7 hónapja vagyunk együtt és már az első hét óta rengeteget veszekszünk. de mindig csak kis apróságokon. de a legeslegtöbbször azon, h ő féltékeny, mert nekem rengeteg fiú haverom/barátom van és neki nem nagyon tetszik, h én ennyire ki jövök egy fiúval.
2008. ápr. 25. 13:59
 9/14 anonim ***** válasza:
6. hozzászóló (azt hiszem) szóval annak aki azt mondta komoly lehet, jó nem...szerintem meg nem lehet igy minősiteni...én tudnék Neked mézes -mázas párocskákat mutatni, akik kivül belül csöpögnek olyan jól elvannak, aztán lényegi dolgok nincsenek az életükben...szóval veszekedésekkel még eleht jó egy kapcsolat...s nem azokról a veszekedésekről beszélek hogy "menj az anyád igy-úgy" meg "hülye p...csa vagy"...hanem a nézeteltérésekről, amiket megkell beszélni, (ha viták árán is) de igy oldódnak meg a problémák, és oldódikmeg a belső feszültség....szerintem ne aggódj mert kinövitek (kinőjük) :) Üdv mégegyszer a 3. hozzászóló
2008. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jaaaaaa...és hozzátenném hogy már gondoltam arra, hogy megpróbálom nélküle, de nem ment egy napot nem birok nélküle...szeretem:)
2008. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!