Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban sok a veszekedés akkor attól még tarthat sokáig?

Figyelt kérdés
Lehet attól még komoly a kapcsolat?
2008. ápr. 24. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En vagyok az elso hozzaszolo. Valtozatlanul tartom amit mondtam. Valoszinu azert, mert korom miatt megengedhetem ezt magamnak. 3 es fel eve vagyok a kedvesemmel. 1 kezemen meg tudom szamolni hanyszor vesztunk ossze. Az elozo pasim akivel egyutt eltem 3 evet maga volt egy szarmagnes. Ha nem volt baj, csinalt maganak. Allando feszultseg es veszkedesek voltak en meg szeretem, ha nyugalom van korulottem - es ez nem osszetevesztendo az unalommal!

Miert szereti magat buntetni az ember azzal, hogy apro szarsagokon veszekedik? Az eletben sokkal nagyobb a tet. Nagyon sokat lehet veszteni.

Ha nem talaljuk meg azt az embert aki mellett bekeben elhetunk a vilaggal akar egy eleten keresztul harcolhatunk mindig rosszul fogjuk magunkat erezni.

Megtanultam, hogy akar egyedul is jobb, mint kenyszerbol, felelembol egyutt elni valakivel aki csak lelakja a lelkemet.

2008. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szó nincs arról hogy lelaknák (akár az én lelkemet) a kapcsolatban...igen igazad van, jobb egyedül, mint félelemben élni...viszont én kapok annyi mindent a barátomtól (NEM ANYAGILAG) hogy az apró veszekedések pl. ma fél 7 vagy 7 óra :D vagy aprób elvi kérdések miatti vita nem változtat a dolgokon...akkor pillanatnyilag lehet h megtudnám folytani, hogy miért képes ezeken is fennakadni, de én nem élek (és szerintem a másik lány sem) rettegésben, és messze nem félelemből vagyok (van) vele... amúgy amiket leirtál igazak szerintem is, de itt nem lelki gyötrésről van szó...még úgymond "gyerekek" vagyunk...(

mi épp hogy 18 a barátommal)

2008. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én 16 barátom 17 éves. szal lehetnek ezek úgymond olyan "gyerekes" veszekedések is? mert nem úgy veszekszünk, h menj any_dba vagy hülye p_csa stb..
2008. ápr. 25. 18:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze:) Ez csak olyan...tedd el s elő ne vedd dolgok:D Tegnap este én mindent megbeszéltem a barátommal, és megbeszéltük hogy megpróbálunk kicsit komolyabban odaállni s minden hülyeségen nem veszekedni...Tegnap az volt a gond, hogy nem szólt h hazamegy, s fél órát vártam rá, aztán felhivtam, s mondta h hátt tévézik:P azt hittem az eszem megáll...de na...megbeszéktük:) beszélgessetek sokat
2008. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!