Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak az "anorexiás" csajok a "menők"?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy látom, és hallottam is hogy a pálcika alakú csajok jönnek be a fiúknak.

Ez tényleg igaz? 16/L.



2012. máj. 29. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Amióta az Alkonyat lett a tömeghisztéria, észrevettétek, hogy minden taknyos csúnya kis pisis facebook képeihez olyan kommenteket írnak, hogy jaj de gyönyörű vagy, best fotó rólad meg ilyenek?

Akár szép a lány, akár csúnya, soha nem fog szembesülni magával, mert most Kristen Stewart a menő, oké ő sem csúnya, de azért nem állítanám példaképnek a kislányok elé.

Nekem inkább úgy tűnik, hogy a fiúk egyre inkább a nagymellű csajokat kezdik megszeretni. Az anorexia már rég nem menő, mióta egyre több halálos áldozata volt, meg rájöttek arra is ,hogy az ilyen csajoknak nincs is mellük.

Én nem tudom, te hol élsz, hogy ott a pálcika a divat, de mifelénk egyáltalán nem. Inkább az lehet, hogy már sokkal jobban számít az, hogy hogy van valaki felöltözve meg kisminkelve, meg mennyire viselkedik k*rvásan, és az alapján mennek rá a fiúk, és lehet hogy ilyenből nálatok pont sovány csajok vannak.

2012. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
24%
nem, ez nem igaz!! Sajnos mindegy a többségnek, h hogy néz ki a nő!:( Ez van! Ezért nem járok be 2 napja dolgozni....nem akarok felvágni, de túl szép vagyok ezeknek a férgeknek! Itt az öreg/és kövér nőket szeretik:/
2012. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más az ízlése.
2012. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség.

Bár igaz, a mai világban nehéz nem veszett koplalásba kezdeni egy nőnek. 170 centihez vagyok 57-58 kiló, nem vagyok kövér, csak széles a csípőm, van mit fogni a fenekemen, és mégis sokszor reménytelenül tehénnek érzem magam pl. ruhavásárláskor :S

Ami csípőben jó lenne, ahhoz kb. 10 kilóval kellene nehezebbnek lennem és húsz centivel magasabbnak, ami meg amúgy tökéletes lenne, ahhoz le kellene fűrészelnem a csípőmből :D

De eszemben sincs se fogyni, se hízni.

2012. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Már szerencsére kezd kimenni a divatból.
2012. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
a lányoknak meg csak a beképzelt pávák ,vagy a kigyúrt izom agyú bunkók jőnek be ?
2012. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Lényegében a vékony lányok voltak az elmult évtizedek kapósabbjai...Én szeretem azt is,ha kicsit husosabb,de a vékony is jó, a kövér nem teccik.Ha megnézel egy régebbi,pl ókori görög képet,szobrot,mindegyiken van egy kis felesleg,ami nem sok,kb 5-6 kiló,de van,és szép is.
2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező egy kis remegős malacka?
2012. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg embere válogatja, hogy kinek mi jön be, unalmas már ez a téma...
2012. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be, de szerintem előny, ha vékony vagy de formás. A se melle se feneke típus szerintem senkinek sem tetszik.

Ami bejön: hosszú haj, vékony alak, hosszú lábak-én ezt nőként látom így. A többi szinte mindegy.

2012. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!