Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a 12 éves akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 12 éves akik eggyütt járnak, tulajdonképpen mit csinálnak szerintetek? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:39
1 2 3
 11/23 Elsa ***** válasza:

Ki a kérdező?

Honnan tudjátok, hogy nem egy pedofil?

2012. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nyugi már :D 15 vagyok, csak annyira lemaradtAM , HOGY EZEK MÁR "járnak".
2012. jún. 9. 21:57
 13/23 anonim ***** válasza:
nekem van olyan ismerősöm, akinek az öccse most 3.-os, és már csókolózott, nekem meg most van az első kapcsolatom, és 15 vagyok, ráadásul olyan lányt is ismerek, aki 11 évesen orálisan kényeztetett fiúkat, de úgy látszik, hogy mostanában már ez a menő
2012. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

12 évesen nekem még abszolút nem ez járt az eszemben, még játszottam, legóztam, kamionokat, vonatokat rajzoltam. Elég későn érő vagyok, gimiben cikiztek is, hogy miért nincs még barátnőm. 22 évesen volt először úgymond barátnőm, se veled se nélküled kapcsolat volt, még csak nem is csókolóztunk. Tavaly volt az első igazi barátnőm, vele csókolóztam először azóta senkivel.

A fentieket csak a miheztartás végett írtam le, ezért furcsa nekem, hogy valakik már 12 évesen elvesztik a szüzességüket. Ja igen, szűz vagyok még mert egy normális lányra várok.

25F

2012. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 mogul ***** válasza:
arcra,szájra pusz , csók, seggfogás szerelmes üzenetek
2012. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát, normális határok között 12 évesen se a lány, se a fiú nem tudja, hogyan kell komolyabb dolgokat csinálni, legyen az szex vagy csók, vagy akármi. Nem érettek rá se testileg igazán, de lelkileg meg főleg. Attól még, hogy egy lány elkezd vérezni, nem jelenti azt, hogy rögtön meg kéne dugatnia magát... 12 évesen szerintem nem is tudják élvezni a dolgot, csak csinálják, mert "menő". És a leggázabb, hogy ezzel még fel is vágnak, és nem tűnik fel nekik, milyen szánalmas, amikor ilyen fiatalon nem az estimeséről meg a közös fagyizásokról van a téma (nálam ebben a korban még nagyon úgy volt), hanem arról, hogy az előző esti buliban hány pasit pippantottak le. Holott nem is tudják igazán, mit csinálnak. Bioszból abban a korban még nincsenek felvilágosító órák, vagy tévednék?
2012. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Mihaly08 válasza:
50%
Utolsó, én már 12 évesen fel vagyok világosítva. Akkor most én is úgymond el vagyok "b*szva" ?
2012. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Helyesen: együtt

Egyébként már többet, mint lehetne normális esetben...

2012. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



ez idevág és nem is régi kérdés(egy 12éves kandúr aki a válaszok közben "összejött"a csajjal)

2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
mármint nem én vagyok a 12éves kérdező hanem pont hogy én értetlenkedek ott hasonlóképp mint itt az itteniek
2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!