Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28éves férfi és 19éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28éves férfi és 19éves lány első randi alkalmával ki fizet?

Figyelt kérdés
ennyi korkülönbséggel mire lehet számítani?

2012. jún. 7. 17:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A csaj meg ne válasszon orosz kaviárt francia pezsgővel...
2012. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

A 6. vagyok.

Jól le lettem pontozva... Ezek szerint tényleg az a normális, ha mindent a férfi fizet?

Ez nekem magas, de biztos rosszul vagyok beállítva.

20/l

2012. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen igazad van 12.-ik, én neked adok igazat, fel is pontoztalak!
2012. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Hülyeség a kérdés! Hacsak nem valami felső 10ezerhez tartozó sznobok vagytok, akiknek az első randi minimum egy puccos étteremben képzelhető el, akkor teljesen felesleges első randin fizetős helyre menni! Utána már miután jártok, nyilván el fogtok menni mindenhova, és nagyjából felesben lehet is állni a költségeket, egyszer az egyik fél, másszor pedig a másik! Pl. több bnőm is kedvelte a mekit, ahova én magamtól nem hívtam volna, persze mentünk, és ők fizetettek. Igaz, nem hangzik valami lovagiasan(nem muszáj pénzzel fizetni, bnőm étkezési utalványát ettük le ott), viszont az sem ha mindent a pasi fizet, mert akkor meg csak egy pénzelt k.rva a csaj.
2012. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy illik, hogy a férfi fizet, ez kortól független. Persze ezt csak az első randikra értem, nyilván később már valamilyen szinten közös életük lehet, és akkor már inkább a kölcsönösségről szól a dolog. Viszont én valahogy hiszek abban, hogy a férfiaknak kell felszedni a nőket, és ehhez ez is hozzátartozik. Tudom, hogy ez manapság már nem annyira nagyon alapszabály, de mégis, még a biológia is ezt diktálja. Amúgy én is férfi vagyok.
2012. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja igen, hogy az előttem lévő válaszra is reagáljak: mindenért fizetni kell. Nem puccos étteremről van szó, de olyan randi nincs, amin a randizók nem isznak meg mondjuk egy kávét, vagy üdítőt, vagy nem esznek egy fagyit, ilyesmi. Apróságokra kell gondolni, nyilván.
2012. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#6 Nem te vagy a hülye. Szerintem sem kőbe vésett szabály hogy a férfi fizet. Ez inkább megegyezés kérdése.
2012. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha társkeresőről van szó, akkor egyértelmű, fele fele a ceh.
2012. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A férfi fizessen, vagy legalábbis ajánlja fel, ha a lány nem él az ajánlattal, akkor mndenki a magáét, ez így korrekt
2012. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Csak az első pár választ olvastam, és egyetértek! Nem kérdés, hogy a pasi fizet!!!
2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!