Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28éves férfi és 19éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28éves férfi és 19éves lány első randi alkalmával ki fizet?

Figyelt kérdés
ennyi korkülönbséggel mire lehet számítani?

2012. jún. 7. 17:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Alap hogy a férfi...
2012. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én már randiztam olyan csajjal aki akarta a saját motyóját fizetni és úgy kellett ráerőszakolnom hogy én fizetek. Oké hogy modern világ meg emancipuncik vagyunk, de ha elhívok egy csajt randizni alap dolgot hogy férfiként én fizetek.
2012. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 okoska31 ***** válasza:

ha már dolgozik, és van fizetése, vagy valóban a felső tízezer tagja, nyugodtan fizethet a nő - SAJÁT MAGÁNAK!!!!!

Azaz ki-ki alapon.

A legjobb forgatókönyv így zajlik:

- a pasi kéri a számlát, és próbál fizetni.

- a csaj nem fogadja el, hogy kifizeti az övét is.

- megbeszélik, hogy mindenki a sajátját fizeti (nyilván nem úgy, hogy a pincér kétszer kap pénzt, hanem, hogy a csaj kifizeti a pasinak.)


Hacsak nem az a szándéka a pasasnak (bár ez 28 évesen furcsa lenne), hogy kitartja a csajt.

Illetve ha a csaj nem gazdag családból való, és nem is dolgozik, akkor is meg lehet hívni - a fenti forgatókönyv alapján nem fog tiltakozni a pasi féle fizetés ellen.

2012. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pedig számtalan olyan hely van, ahol ha sétálsz nincs se kávézó, üdítőt és fagyit sem árulnak. Az első randi amúgy sem erről szól, hogy vegyünk valamit a lánynak, hanem hogy egymásra figyeljenek a felek. Ha igazán rá vagy kattanva a randipartneredre, rohadtul nem leszel se éhes, se szomjas. (csak a csókjára)
2012. jún. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!