Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vőlegényem utálja a cigányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegényem utálja a cigányokat, és ezt ki is mutatja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A vőlegényem iszonyatosan rasszista, pedig félig ő is cigány, ugyanis az apja családja roma, édesanyja magyar. Sokszor kerültem miatta kellemetlen helyzetbe, pl anya egyik régi barátnője is cigány. Nagyon rendes, tisztességes nő. Találkoztunk vele valamelyik nap, és bemutattam a vőlegényemet neki. Ha láttátok volna azt az undort a szemeiben...szegény nő 1 perc után lelépett, mert teljesen zavarba jött. Nem értem miért viselkedik így, és már elegem van belőle. A szép szóra pedig nem hallgat. Már annyiszor beszéltem vele erről. Arra rájöttem, hogy szégyenli a roma származását, és ezért utál minden cigányt. De nekem elegem van, hogy mindig kellemetlen helyzetbe hoz. Néha már azon agyalok, hogy visszaadom neki a gyűrűt és szünetet kérek. Szerintetek mit tegyek?
2012. jún. 7. 22:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha arra értette a "becsüld meg"-et, hogy becsüljem a cigány utálatért, akkor nem tapsolok örömömben. Amúgy sem a cigányokról akarok beszélni, hanem hogy hogyan hathatnék rá egy kicsit...
2012. jún. 7. 22:30
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy. Ha meg akarod változtatni biztosan rosszabb lesz. Inkább gondolkodj el rajta mi lehet az oka.

Az is elképzelhető, hogy a családja révén szembesült a cigány "kultúrával" és csak ugyanúgy tesz, mint minden normális ember, aki kicsit is közelebbről látott már cigányokat - nem egy-két véletlenül normálisat, hanem többet is -.


"Arra rájöttem, hogy szégyenli a roma származását."


Az a helyzet kedves kérdező, hogy van rajta mit szégyellni.

De van egy olyan érzésem, hogy neked még nem volt dolgod cigányokkal. Jó környéken, véletlenül láttál két normálisat, és azt gondolod, hogy mind szegény, ártatlan szeretni való emberek. De valójában ez nem így van. Nem azért utálja őket senki, mert kicsit más a színe.


Visszatérve a kérdésre, sehogy ne hass rá. Fogadd el a véleményét. Nem erőltetheted rá, hogy szeressen, vagy ne szeressen valamit.

2012. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Pszichológos megmondja hogyan kezeld az ilyen megnyilvánulásait.Zöld pacsit meg előre is köszönöm. ;)
2012. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan melyik országban éltetek?
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy cigány, aki utálja a cigányokat? Nagyon helyesen a párját ritkítja!
2012. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Az egy jó ember!!
2012. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
öld meg a fa..kalpot :D
2012. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
szeresd!igaza van.
2012. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én asztmondom hogy arany házat vegyél neki ö a menö remélem kiírtya a retkeseket
2012. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gungasam ***** válasza:

Abból nincsen eleged, hogy folyamatosan kellemetlen helyzetbe hozod a cigány ismeretségeitekkel?

Vagy mellé állsz vagy lépj le!

2014. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!