Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy bunkóság azt mondani a barátnődnek, hogy soha nem fogod feleségül venni?

Figyelt kérdés

valamiről szóvolt, ennyit mondott

'nem veszlek feleségül, ne hogy azt hidd'


csak nekem esne ez rettenetesen rosszul, vagy tényleg bunkóság?

:/



2012. jún. 8. 12:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ő sem szeretne, nem nekünk való.
2012. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
hát az én barátom se akar házasodni, meg én se. gyereket se akarnánk. szóval nálam ez nem lenne gond... de ha neked ez fontos és így mondja akkor az tényleg bunkóság :S
2012. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt bunkóság..jobb lenne ,mint ha azt mondaná h feleségül akar venni,ugyis nemet mondanék,nem azért mert nem szeretném,hanem azért,mert nem fontos számomra 1 darab papír..22/L
2012. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

pistus

Elég vicces csávó vagy. Nemrég még valahol azt írtad h nemsokára esküvőd lesz XD XD XD

2012. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Nem bunkó, hanem őszinte.
2012. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
33%

A nem sokára az nálam annyi, hogy benne van a 10 éves tervben XD

Nem kapkodok el semmit, nem szabad, én ha egyszer ráveszem magam, hogy elvegyek egy nőt, azt én csak egyszer fogom megtenni, az tartson örökké.

Nem "válogatunk", meg pereskedünk, azt velem csak egyszer lehet eljátszani.

2012. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
74%
Mert egy házasság lehet csak egy kapcsolat jövője??? Ez egy hülye hozzáállás. Én sem fogok senkit elvenni feleségül sosem. Inkább meghalok érte, de azt a csökött jogi intézményt mely sokszor épp a tönkretevője a kapcsolatoknak, én ugyan fel nem vállalom.
2012. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Igazából semmi előnye nincs jogilag.

-Ha váltok, a közösen szerzett vagyon fele az övé.

-Egy banki ügyet nem intézhetsz el a házastársad helyett, még ennyi előnye sincs-amihez meghatalmazás kell, azt meg bárki intézheti, nem kell ezért esküvő

-Lehet közös számlátok, hát ez nagyon fontos

-A gyerek a fészek elv miatt úgyis a nevedre kerül


Igazad van végül is, meghalni egyszerűbb XD

2012. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Konkrétan emlékszem h pár hónapon belülre mondtad. XD XD Máskor hazudj ügyesebben
2012. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
Azóta változott a terv, mert úgy döntöttünk, nyaralni megyünk :)
2012. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!