Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy bunkóság azt mondani a barátnődnek, hogy soha nem fogod feleségül venni?

Figyelt kérdés

valamiről szóvolt, ennyit mondott

'nem veszlek feleségül, ne hogy azt hidd'


csak nekem esne ez rettenetesen rosszul, vagy tényleg bunkóság?

:/



2012. jún. 8. 12:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Aha igen persze. Nagyon rosszul hazudsz barátocskám XD XD Csupa vicc vagy. XD Talán ha nem névvel nyomnád, nem buknál le
2012. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
27%
Nem fogok senkinek magyarázkodni, mikor akarom feleségül venni az aktuális nőmet, majd egyszer.
2012. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges vagy akkor is XD Már úgy is mindenki látja.

Am csak h a kérdésre is válaszoljak. Az én párom is azt mondta az elején (na azért nem ilyen stílusban) h ő nem olyan fajta, ő nem házasodik. Pár hónap mulva már azt mondta h engem még talán el is venne. Mára már megkérte a kezem és az esküvőt tervezgetjük.

Ebben nem az a bunkóság amit mondott, hanem ahogy.

2012. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Rosszul esne, de nem az, hogy megmondja, hanem ahogy mondja. Ilyen bunkó stílusban, ahogy írod. De egyébként inkább mondja meg, hogy tudjam mire számíthatok.
2012. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság ilyet mondani, de örülj, hogy most derült ki, és nem később. Sztem minden ilyesmit, célokat meg kell egy kapcs. elején beszélni, hogy tudd, merre is tartotok, lesz-e jövőtök, mert ha nem, akkor minek együtt lenni? ha a hosszú távú céljaitok nem egyeznek és ebből senki nem enged, akkor előbb-utóbb vége lesz egy kapcsolatnak, és az jó lesz?
2012. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
48%

Nem az,én se akarok házasodni,minek?

Csomó pénz a semmire,attól még lehet együtt élni,felesleges abszolút felesleges papírokkal bajlódni,csak,hogy X.Yné legyen.

A nők mindenből problémáznak.

2012. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
51%
Pistus, mit csinálsz, ha változik az asszony? Én világéletemben nem akartam gyereket, utáltam őket, egy nap arra keltem, hogy meghalok egy babáért...
2012. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Az önmagában, hogy nem vesz feleségül, még nem lenne bunkóság nekem, inkább csak a kioktató második tagmondat. "Nehogy azt hidd". Én sem vagyok házasságpárti, mert most még csak a negatív vonzatait látom, de ez a flegma szöveg azt a választ generálná bennem, hogy "Kívül tágasabb".
2012. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
45%

Ha változik az asszony, hát ott Houston, we have a problem XD

Egyenlőre addig kéne eljutni, hogy normális munka és pénzügyi alapok.

Gyerek rengeteg lemondással jár, amit én sem és barátnőm sem szeretne. Majd ha már nem jár lemondással, akkor majd lehet róla szó. Ahhoz kell egy külön menedék nekem, mert ha barátnőm egyszer teherbe esik és a hormonháztartása felborul, én 9 hónapra elköltözöm és 2 hetente hazajövök egy órára XD

2012. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
pistus11 hány éves vagy?
2012. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!