Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy bunkóság azt mondani a barátnődnek, hogy soha nem fogod feleségül venni?

Figyelt kérdés

valamiről szóvolt, ennyit mondott

'nem veszlek feleségül, ne hogy azt hidd'


csak nekem esne ez rettenetesen rosszul, vagy tényleg bunkóság?

:/



2012. jún. 8. 12:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nemsoká 26, közel a nyugdíj XD
2012. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül bunkó,inkább őszinte.Van,aki nem házasságpárti...Persze ettől még rosszul eshet,de értékeld,hogy legalább őszinte volt és nem hiteget.
2012. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy nem csak a házasság lehet a kapcsolat jövője.

Én sem azért járok vele, hogy feleségül vegyen.


Az mondta, hogy csak egy papír, ami igaz is, de szerintem minden lánynak ott van az álmai közt, hogy akár egyszerű, akár drága-különleges esküvőn, de ott álljon csodaszépen, és az ujjára húzzák a gyűrűt.


Ne tagadjátok csajok, tuti bennetek is megvan ez az álomkép.

De egyenlőre NEM akarok senkihez feleségül menni.


Ha így gondolja, legalább ne mondja, vagy bólintson rá 'persze szívem', azt úgy sem venném komolyan, de kifejezetten jól esne.


Viszont egy ilyen választ pont tőle nem vártam, mert amúgy egy csodálatos ember.

Amikor látta, hogy nem esett jó, akkor még jött a 'jaj, ne hisztizz már, többet inkább nem is mondok semmit' - és megsértődött.

2012. jún. 8. 19:30
 34/41 anonim ***** válasza:
Akkor egy éretlen kisfiú még.
2012. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
igen, éretlen és gyerekes.
2012. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
48%
Te is éretlen vagy még, mert a véleménye helyett hazugságra van szükséged.
2012. jún. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
63%
Így igaz 36-os. Mindenki az őszinteségről papol, amikor meg megkapják lefelé görbül a szájuk.
2012. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Akkor mondja meg, de ne így.
2012. jún. 10. 15:02
 39/41 anonim ***** válasza:

"a véleménye helyett hazugságra van szükséged."


Neked pedig egy kis szövegértelmezési gyakorlatra volna szükséged. A STÍLUSSAL volt gondja a kérdezőnek, NEM magával a mondandóval.

2012. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
63%

16:41


"A STÍLUSSAL volt gondja a kérdezőnek, NEM magával a mondandóval."


Neked kéne megtanulnod szöveget értelmezni, mert a kérdező leírta, hogy inkább hazudjon neki. Amikor a kérdező szembesítve lett ezzel, csak azután írta, hogy "Akkor mondja meg, de ne így."

2012. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!