Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A biztos megélhetést, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztos megélhetést, vagy a párkapcsolatot válasszam?

Figyelt kérdés

A mostani melóhelyemen 7 hónapja dolgozok. Van egy nagyon csinos kolléganőm, a szimpátia kölcsönös, de csak most jutottunk el odáig, h elhívjam randizni. Úgy érzem, h benne végre megtaláltam azt a nőt, akit régóta kerestem, és szerintem ő is megtalálta bennem az ideális partnert.


Viszont most kaptam egy munkalehetőséget az egyik Benelux államban, jó fizetéssel és ingyen szállással, szerintem nagyon sokan itthonról odaadnák a fél karjukat is egy ilyen melóért, és én is hülye lennék kihagyni. Viszont így meg nagyon valószínű, h egyedül maradok, és a lány és köztem nem lesz semmi sem (a távkapcsolatban nem hiszek).


Tudom, hogy a végső döntést nekem kell meghozni, ez így is van rendjén, és azt is tudom, h még így is irigylésre méltó a helyzetem (remélem ezt nem veszitek nagyképűsködésnek vagy felvágásnak) de érdekel, hogy Ti hogyan látjátok a dolgot, esetleg aki volt már hasonló szituációban, az hogyan oldotta meg a problémát?


Mindenesetre köszönöm előre is a válaszokat!



2012. jún. 9. 21:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Kicsit mintha kezdenének kifordulni az értékrendek. Nekem ez nem lenne kérdés, de hát kinek mi a fontos.
2012. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
azt nem mondom hogy te mit válassz,csak azt hogy én biztos a melót választanám.igaz közre játszik 1-2 csalódás is.de ép ésszel szerintem mindenki a melót választja.mert ha nincs kapcsolatod,legalább van biztos megélhetésed,arról nem is beszélve hogy ott is megismerkedhetsz olyan nővel aki megfelel az "elvárásaidnak".
2012. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én a melót választanám, mert ahogy mondtad, még csak a randiig jutottatok el. Tehát még annyira nem lehet komoly a viszony. Van egy mondás, miszerint lakva ismeri meg egymást az ember! Van benne igazság. Lehet ha összejönnél vele, akkor jönnél rá, h annyira nem is jó vele lenni. De ez a meló meg tuti nem nyújtana csalódást!
2012. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%

A Benelux államban majd rá fogsz jönni, hogy a pénz önmagában semmi. Egyedül fogod érezni magad, és internetes társkeresőkön keresgélsz magyarországi csajok után, hogy ne legyél egyedül, ha hazajössz. Elkezded tervezgetni a nagy visszatérést.

Sajnos az a helyzet, hogy meg kell tapasztalnod, ezt a Benelux pénzgyárat ahhoz, hogy rájöjj a pénz önmagában semmi. A boldogságot nem euróban mérik.

Ha normálisak az életkörülményeid, mindened megvan, akkor véleményem szerint engedd el magad. Amúgy a pénzt soha nem fogod látni, majd a bankszámládon gyűlöget, hazautalod és az itthoni bankszámládon lesz, veszel belőle valamit vagy nem. De olyan dolgokat nem kapsz pénzért, ami az életet valóban értékessé teszi.

Vonatkoztass el a pénztől, és úgy dönts!

2012. jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire komolyak az érzéseid.

Én természetesen a munkát választanám, de én hiszek a távkapcsolatban ( eddig azokban tudtam a legjobban működni )

2012. jún. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Jó munkát sem kínálnak fel mindennap, de hozzánk illő ember sem terem minden sarkon. A döntés innentől kezdve a tiéd.


Nekem ismerősöm barátja volt kinn külföldön. Tartották a kapcsolatot neten, telefonon. A távolságtól nem romlott meg a kapcsolatuk. Sőt inkább erősödött, ahogy én láttam. :)

2012. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Odakinn is találhatsz, még nála is jobb csajokat.
2012. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy külföldi lányokkal is ismerkedni, akkor simán kimennék a helyedben...
2012. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Inkább a kapcsolatot válaszd.

Én is a munkát választottam 20 évesen. 2 év kelett rá ,hogy észrevegyem egyedül maradtam. Mindenem megvolt mégis szegény voltam.

2012. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Fiatal vok 23 F. En a megelhetest maradt maradtam kint elek nemetbe, jo nem sok de 1.5 eves kapcsolatomat adtam fel,Szerelem volt persze ..de abbol nem lehet megelni.ugyanugy itt kint is csajozas stb ha nem zarkodsz be akk lesz minden ami jo :) sok sikert a donteshez es a tovabbi elethez :) Kül meg neked kell belöl el donteni h mit szeretnel kicsit jobban elni vagy 1 kapcsolatot amio lehet 1-2-3 ev mulva tonkremegy vagy nem ha ossze jonnetek te kimesz melo es utanna utannad megy a lanyka ennyit fuzom en hozza 23 f
2012. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!