Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A biztos megélhetést, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztos megélhetést, vagy a párkapcsolatot válasszam?

Figyelt kérdés

A mostani melóhelyemen 7 hónapja dolgozok. Van egy nagyon csinos kolléganőm, a szimpátia kölcsönös, de csak most jutottunk el odáig, h elhívjam randizni. Úgy érzem, h benne végre megtaláltam azt a nőt, akit régóta kerestem, és szerintem ő is megtalálta bennem az ideális partnert.


Viszont most kaptam egy munkalehetőséget az egyik Benelux államban, jó fizetéssel és ingyen szállással, szerintem nagyon sokan itthonról odaadnák a fél karjukat is egy ilyen melóért, és én is hülye lennék kihagyni. Viszont így meg nagyon valószínű, h egyedül maradok, és a lány és köztem nem lesz semmi sem (a távkapcsolatban nem hiszek).


Tudom, hogy a végső döntést nekem kell meghozni, ez így is van rendjén, és azt is tudom, h még így is irigylésre méltó a helyzetem (remélem ezt nem veszitek nagyképűsködésnek vagy felvágásnak) de érdekel, hogy Ti hogyan látjátok a dolgot, esetleg aki volt már hasonló szituációban, az hogyan oldotta meg a problémát?


Mindenesetre köszönöm előre is a válaszokat!



2012. jún. 9. 21:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Majd ha lehet kapcsolattal fizetni a boltban, meg a rezsit, akkor megfontolnám. De addig a jobb munkahely az első.
2012. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Melót egyértelmű.

Ne hallgass arra aki szerint Benelux pénzgyár,ekkorra hülyeséget.Szeretetből próbáljon meg kenyeret venni a boltba mindig ezt mondom az ilyen embereknek.

Menj ember ne legyél idióta,pinát tudod mennyit kaphatsz amennyit akarsz főleg,hogy kint mondjuk 5-6ezer eurót kapsz 32-35 órában.

Távkapcsolat amúgy miért ne mehetne,inetent,skype,msn,postagalamb,facebook,még mit mondjak.


Menj menj,én is fogok pont Luxemburg vagy Hollandia,és vissza se jövök utána.


Hajrá srác,ügyesen :D

2012. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

külföldön élek én is (nem felvágásból mondom, csak hogy lásd van alapja annak amit mondok és nem csak a levegőbe beszélek). igaz még csak tanulok, 20 éves vagyok, de talán jól fog jönni amit mondok.

ha kimész, pláne olyan messze, először nem fogsz ismerni senkit és a kollégáid lesznek az elsők akivel megismerkedsz, meg a szomszédok mondjuk. tényleg sokszor egyedül érzi magát az ember, nincsenek se barátok, se család, se senki a gyerekkorból/fiatalságból. az elején nehéz, de aztán idővel lehet haverokat, barátokat találni, csajozni meg bőven lehet szerintem ott is. + egy külföldi szinte mindig előnnyel indul a helyi srácokkal szemben, mert olyan különlegesnek számit az, hogy milyen, ahogy akcentussal beszél stb..

szóval végülis a melót választanám, de nem tudom te hogy állsz Magyarországgal, nekem eszemben sincs visszamenni.

2012. jún. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 okoska31 ***** válasza:

Mond el a csajnak a szitut - aztán menj ki melózni, majd ha stabilan vagy kint, akkor hívd ki magad után.

És mond el neki, hogy ezt tervezed.

No, átvágtam a gordiuszi csomót? (és Te mész a Benelux államokba, nem én....:))

Egy kalappal!

Ja, ha a csaj nem akar menni - akkor is menj!

2012. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mindenki egyből rávágja hogy meló...milyen egy undorító anyagias világban élünk =D ennek ellenére én is azt mondom, hogy senki miatt nem éri meg feladni az álmaidat, elszalasztani a lehetőséget, főleg nem egy olyan lány miatt akivel még nem is olyan komolyak a dolgok.
2012. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Pénz beszél kiscica nyávog :D

Tényleg ne add fel egy punciért az álmod bánni fogod,volt egy sporttársam csaj mehetett volna Rióba saját terem minden 16 figyelj 16 évesen a kishülye a kanja miatt itthon maradt,rá két hónappal az öltözőben sírt,most kb. keres 80ezret az igen 26évesen ennyi telt,és egy VB bronzérmes csajról beszélgetünk.

2012. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egy házastársért lemondanék a munkáról, de egy szimpátiáért, akivel épphogy elkezdtem randizni, nem. Ráadásul ha van olyan stabil a párkapcsolat, hogy arra alapozzam az életemet, a párom is velem mehetne.
2012. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

hát ha mondjuk 25 éves vagy és nem volt még barátnőd akkor tuti hogy ne a melót válaszd :D De amúgy inkább azt ha jól tudsz külföldiül

f18

2012. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Légy őszinte magaddal és vele is. Akkor nem lesz baj.

Lány is lehet más, külföld is lehet máskor! Az első te vagy! A te érzéseid. Ne légy a körülmények "áldozata" még akkor sem ha épp mind a kettő jó. Melyiket bánnád jobban?

Melyiket szeretnéd jobban? Azt nem kérdezem melyik biztosabb mert azt evidens. De én nem tudnék úgy élni hogy miattam maradt valaki itthon vagy én korlátoztam. A feltétel nélküli elfogadás a szeretet egyik alap pillére...és ha már korlátozni akarom...

2012. jún. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ha ilyesmi megfordul a fejedben akkor egyértelmű hogy a hagyd ott a lányt. nem érdemled meg. És ő sem hogy egy ilyen emberrel legyen. Csá
2012. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!