Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy "alfahím"barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy "alfahím"barátod, tudnál váltani egy csendes, félénk srácra?

Figyelt kérdés

szóval úgy néz ki szakítunk az "alfahímmel"

irtó helyes, vezető típusú, domináns srác, aki ugyanakkor szerény és kedves, szóval mindenki imádja, tiszteli, felnéznek rá, a nők omlanak érte.

de már alig találkozunk, szinte csak a telefon tart minket össze, ha ez nem lenne, már rég szakítottunk volna.

de van egy másik srác és nem érzem vele azt a "szikrát". de megbízhatónak tűnik, olyannak, aki ha megszeret, veled van holtomiglan, és jól is néz ki. de nem omlanak utána a nők, nem néz fel rá senki, sőt néha bizonytalannak is tűnik. gondolkodtam, lehet azért nem érzek semmit, mert még "az alfahím" lebeg előttem. később letisztul az emberben ez a kép? ez a volt barát/nő -höz való viszonyítás effektus?


vagy ha lenne szikra, ezt enélkül sem érezném? pl ha nem lenne senkim régóta.


hogy működik ez a "szikra" dolog? meglátod és megáll az idő?


2012. jún. 16. 22:38
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
ne kelljen már kiírnom újra ezt a kérdést, valaki vegye már komolyan. csak a megkülönböztetés kiemelése miatt használtam ezt a jelzőt!
2012. jún. 16. 22:46
 12/36 anonim ***** válasza:

Én az alfa ellentéte vagyok és nem hiszem, hogy neked menne a váltás egy ilyen lúzerre, mint amilyen az a srác is.


Inkább hagyd szegényt, hadd találjon olyat, aki meg is becsüli.

2012. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

de hiszen én megbecsülöm!

az érzést nem értem, miért nem érzek iránta. én szeretnék.

2012. jún. 16. 22:48
 14/36 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta akkor mit akarsz egyáltalán?
2012. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
őt.
2012. jún. 16. 22:50
 16/36 anonim ***** válasza:
minek?
2012. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

mert nem vagyok tisztában azzal, hogy lehet csak a még barátom miatt nem érzek iránta.

ezt szeretném helyre tenni.

szóval ha a barátom nélkül éreznék iránta, akkor most is?

vagy sehogyse menne?

2012. jún. 16. 22:52
 18/36 A kérdező kommentje:
mert úgy érzem meg van benne az, amire szükségem van. szeretet, megbízhatóság, tetszik is. ezért őt.
2012. jún. 16. 22:52
 19/36 anonim ***** válasza:
ha nem szereted a barátodat, szakíts vele, ha szereted akkor nyilván vele maradsz
2012. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

az, hogy mi együtt maradunk e, nem attól függ, hogy szeretjük e egymást. A szakítás "ész" alapon megy.

tehát szakítunk és én mással akarok boldog lenni. mást akarok szeretni.

azt félénk, helyes srácot akarom szeretni.

vele akarok lenni élni örülni az életnek.


és nem tudom mi akadályoz az érzésekben??

van olyan, hogy nincs senkid és amikor jön valaki akarod és nem tudod szeretni? vagy ez csak akkor van, ha nem léptél ki már teljesen az előzőből?


tehát szeretném amúgy?

2012. jún. 16. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!