Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy "alfahím"barátod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy "alfahím"barátod, tudnál váltani egy csendes, félénk srácra?

Figyelt kérdés

szóval úgy néz ki szakítunk az "alfahímmel"

irtó helyes, vezető típusú, domináns srác, aki ugyanakkor szerény és kedves, szóval mindenki imádja, tiszteli, felnéznek rá, a nők omlanak érte.

de már alig találkozunk, szinte csak a telefon tart minket össze, ha ez nem lenne, már rég szakítottunk volna.

de van egy másik srác és nem érzem vele azt a "szikrát". de megbízhatónak tűnik, olyannak, aki ha megszeret, veled van holtomiglan, és jól is néz ki. de nem omlanak utána a nők, nem néz fel rá senki, sőt néha bizonytalannak is tűnik. gondolkodtam, lehet azért nem érzek semmit, mert még "az alfahím" lebeg előttem. később letisztul az emberben ez a kép? ez a volt barát/nő -höz való viszonyítás effektus?


vagy ha lenne szikra, ezt enélkül sem érezném? pl ha nem lenne senkim régóta.


hogy működik ez a "szikra" dolog? meglátod és megáll az idő?


2012. jún. 16. 22:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

29-es

Na ezen jót röhögtem, tankönyvet kéne írnod csajoknak

2012. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

de 29-es lehet fején találta a szöget

szóval az evolúció után úgy intézte még a természet, hogy egy nő ha rágerjedt az alfahímre, utána az lelép a többivel szaporodni, de a nő ne gerjedhessen más egyedre, mert akkor nem az ő génjei élnek tovább. tehát evolúció párti itt minden. a nő meg szív.

2012. jún. 17. 00:28
 33/36 A kérdező kommentje:
*a 29-es levezetése után (már fáradok, hogy elírok)
2012. jún. 17. 00:31
 34/36 anonim ***** válasza:

Kérdező

ha néha állati ösztöneitek helyett elővennétek az eszetek, és nem állnátok sorban az alfahím előtt termékenyítésre várva, még az evolúció is előrébb haladna.

2012. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

wtf? Miért akarsz olyannal járni akibe nem is vagy szerelmes? Ki akarod használni mert megbízhatónak tűnik?Kedves vagy... Ne vezesd már félre szegény srácot. Mellesleg azt sem értem,hogy még nem is szakítottál a "tökéletes alfahímeddel" (szerintem nem is akarsz...) és máris azon gondolkozol,hogy ki lesz a következő "áldozat".

Szerintem a szerelem,nem olyan dolog ami idővel kialakul. Vagy van vagy nincs. Persze az emberek szeretik becsapni magukat. De az a véleményem,hogy próbáld meg rendbehozni a kapcsolatodat az "alfahímmel." Teljesen egyértelmű,hogy még mindig odavagy érte.

2012. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

34 és 35-ös válaszoló.

dehát én az eszemre hallgatok. az alfahímmel nem működik, ha őt is szeretem, hát nem akarom őt szeretni.

Nem kihasználni akarom a másik srácot, jövőt szeretnék vele, habár nem tudom, hogy ő is így gondolja e :(

2012. jún. 17. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!