Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg egy férfina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy férfinak, hogy szörnyen rosszul csókol?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatunk már, de mindkettőnknek nemrég lett vége egy kapcsolatának, és nem akarunk fejest ugrani semmibe. Nagyon jóképű, udvarias, figyelmes, igazi férfi, egyetlen egy hibája, hogy nagyon rosszul smárol. Nekem pedig nagyon nagyon fontos a csók, és teljesen elszomorított ez az egész. Próbáltam már másképp csókolni, de egyszerűen nem veszi a lapot. Nem tudom, hogyan mondhatnám ezt meg neki, nem akarom megsérteni, vagy elvágni magamat attól, hogy esetleg valami komoly dolog legyen ebből.

2012. jún. 20. 07:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy neki meg az a sz(ő)r, ahogy te csókolsz, és épp azon gondolkozik, hogy hogy hogyan mondja meg neked, hogy ne dugd a szájába a nyelvedet, mert attól undorodik.

Ez csak egy példa volt a saját életemből, nem írtad, hogy te hogyan szeretnéd.


39F

2012. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

08:34


ott a max pont!

2012. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

Az az érdekes hogy ide tudsz írni egy kérdést, full vadidegen embereknek, akiknek a 99%ával 1x se fogsz beszélni, de a pasidnak, akit elvileg szeretsz nem tudod elmondani hogy neked mi esik jól.


Az ilyen emberek nem tudom hogy egyáltalán miért vannak párkapcsolatban?! Végül is csak ülnek egymás mellett, dugnak meg csókolóznak, de beszélgetni, meg elmondani hogy kinek mi az igénye, az luxus. Mintha a másiknak gondolatolvasónak kellene lennie, és kitalálni hogy akkor mi is a problémád!

2012. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam, párszor találkoztunk, nem a "pasim, akit szeretek" és még nincs semmi komoly, nem akarunk fejest ugrani.
2012. jún. 20. 15:49
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
ja, szóval még nem a pasid, de azért smárolsz vele, és máris meg akarod változtatni.. nos én a helyedben nem vennék tartós tejet..
2012. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok.. Párszor randiztam egy sráccal és gondoltam a 3. randi után belefér egy csók de úristen... Annyira borzasztó volt... Teljesen kiábrándított.. Konkrétan a nyelvével boxolt a manduláimmal... Pedig olyan kedves és jófej.. Én meg fogom mondani neki, hogy ez nekem így nem jó.. És hogy inkább akkor ne csináljon semmit. Szerintem legyél őszinte vele. Ha tetszel neki akkor változtatni fog.
2013. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!