Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem egy fiúval. Helyes,okos,jó humorú, mondhatni "tökéletes" volt. Akkor voltam túl jópár megalázós kapcsolaton, így forrt bennem a bosszúvágy, kíváncsi voltam, hogy meddig mehetek el hisztikkel és társaival.

A srácot egy hónap alatt teljesen kikészítettem, és nem tagadom, nagyon élveztem akkor. Nagyon csúnyán váltunk el, viszont most rátaláltam az adatlapjára facen.

nemrég összejött egy nagyon szép lánnyal. Igaz a lány 10 évvel fiatalabb nála(17), de többnek néz ki.

Én 1 év alatt megcsúnyultam, felszedtem jó pár kg-ot, stb..

Ahogy megláttam, hogy együtt vannak, nagyon rossz érzés fogott el. Gondoltam csak egy kis féltékenység, de már egy hete tart ez a szívszorító érzés.

Nem vagyok szerelmes, de rossz, hogy van neki valaki.

Velem a srác szóba sem áll, bár nem is csodálom. Írtam neki egy bocsánatkérő levelet, bár magyarázatot nem, hiszen úgyis felesleges, de nem meglepő módon nem válaszolt.

nem tudom hogyan érezhetném jobban magam, és miért érzem így magam.


2012. jún. 29. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen azt érzed, hogy jó nagy idióta voltál, hogy talán boldog lehettél volna vele, de inkább csak arra használtad, hogy levezess rajta olyan sérelmeket, amelyekről nem tehet. Attól, hogy "kikészítetted", ha nem is tudatosan, de felsőbbrendűnek érezted magad, és most, hogy látod, hogy összejött neki, ráadásul egy sokkal vonzóbb egyeddel, most összeomlott ez a felsőbbrendűségi érzésed.

Ígérd meg, hogy soha többé nem viselkedsz ilyen szemét módon, bocsáss meg magadnak és lépj tovább.

2012. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bánt a lelkiismereted, mert tudod, hogy egy olyan embert döngöltél a porba, aki nem érdemelte meg, és akinek talán mindennél fontosabb voltál. Ha nincs szerencséd, akkor még jó sokáig kísérteni fog ez az érzés, amit mellesleg egyes-egyedül saját magadnak köszönhetsz. Most vezekelsz azért, amit akkor tettél.
2012. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel kiemelted a kérdést, így gondolom azóta sem javult benned a helyzet.

Sajnos én sem tudok jobb tanácsot adni, mint hogy próbáld meg elfelejteni a történteket. Amit sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem könnyű, de nincs más választásod. Ha érdekel szívesen elmesélem az én történetemet és/vagy kibeszélheted Te is magadból részletesen az okokat, ha úgy gondolod esetleg segíthet.


(Röviden, nekem közel 8 éve tart... és szerintem ez már meg is marad, meg kellett tanulnom együtt élni vele.)


30N

2012. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Azt a srácot úgy, ahogy van felejtsd el, mást nem is tehetsz. Sajnos. Én is pontosan ezt tenném a férfi helyében.

2. Vond le a tanulságot és soha többet ne művelj effélét...mert látod a --jogos-- következményét.


28F

2012. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!